İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil Uygulama
  3. Yüzbinlerce kişilik Apple News+ başarısı!

Yüzbinlerce kişilik Apple News+ başarısı!

Apple, geçen günlerde yeni abonelik servislerini tanıttı. Bu servisler arasında bulunan Apple News+’ın iki günlük performansı dikkat çekti. İki günde servise katılan Apple News abone sayısı…

Apple News+ abone sayısı dikkat çekti!

Aylık 10 dolara abone olunabilen Apple News, iki günde 200 binden fazla aboneye ulaştı. İlk ayın bedava olduğu serviste, Kullanıcılar 300’den fazla dergi de olmak suretiyle çeşitli yayınlardan binlerce makale okuyabiliyor.

apple-news-plusin-iki-gunluk-performansi-belli-oldu-bir-portal

İnsanların bir cihaz ile Dünyadaki her habere ulaşabilmelerini sağlamak isteyen Apple, yeni abonelik servisi ile bunu yapacak gibi duruyor. Haberler için tek kaynak olmak isteyen şirket, güvenilir kaynaktan yayınladığı haberlerin yanısıra göz zevkine hitap edecek dergilerle de içeriklerini zenginleştiriyor.

İlgili Yazı

Google açıkladı: “Android daha güvenli”

Yeni haber servisi, piyasaya sürülmeden önce, Apple’ın yayıncıların hizmete katılma konusu ile ilgili tereddütle yaklaşıyordu. Bunun nedeni ise Abonelik ücretlerinin yüzde 50’si yayınlara, kalan kısmının ise Apple’a kalacak olmasıydı. Ancak, bu gidişle hem Apple’ın hem de yayıncıların Apple News Plus’tan yana yüzleri gülecekmiş gibi duruyor.

İki günde 200 binden fazla aboneye sahip olan Apple News‘ın abone sayısı ilerleyen günlerde kaç bine ulaşacak? Göreceğiz.

Siz, Apple’ın yeni haber servisi ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen