1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. YouTube Türkiye ‘deki İzlenme Rekoru Bir Defa Daha Kırıldı

YouTube Türkiye ‘deki İzlenme Rekoru Bir Defa Daha Kırıldı

YouTube Türkiye, son iki günde peş peşe kırılan rekorlarıyla sık sık gündem yaratıyor. Sosyal medya fenomeni Reynmen’in 24 saatte 2 rekor kıran müzik klibinin ardından, en çok izlenen video rekoru da kırıldı. Rekoru kimin kırdığını ön görü etmek ise gerektiğince güç.
Türkiye’deki YouTube kullanıcı sayısında ciddi bir artış yaşanıyor. Bu artışla beraber Türkiye’de imal edilen içeriklerin izlenme rakamlarında da yükselme gözlemleniyor. Farklı tarzlar ve kategoriler altında imal edilen binlerce video her gün milyonlarca izleyiciye ulaşmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz gün yüklenen ve yalnızca 24 saat ortamında platformdaki 2 Türkiye rekorunu kıran Reynmen’in müzik klibi gündem yaratmıştı. Bu kez kırılan rekor, en çok izlenen yerli video rekoru oldu.

İşte “YouTube Türkiye’nin en çok izlenen videosu” rekoruna sahip o içerik:

Family GamesTR adlı kanal doğrulusunda imal edilen bu çocuklara yönelik içerik, 9 ay önce platforma yüklendi ve bu vakit zarfında toplamda 464 milyon kere izlendi. Bu videodan evvelceki rekor sahibi ise AleynaTilki’nin Cevapsız Çınlama adlı müzik klibiydi. Söz hususu klip an itibariyle 426 milyon izlenmeye ulaşmış durumda.

Reynmen’in kırdığı ilk 24 saatte en çok beğeni alma ve izlenme rekorunun evvelceki sahibi de tekrar Aleyna Tilki’nin Cevapsız Çınlama klibiydi. En çok izlenen video rekoru ise bundan sonra Family GamesTR kanalına ait.
Video, videonun içeriği ve YouTube Türkiye ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar evresinde paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen