İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Yeni PUBG güncellemesi çoğu yenilik getiriyor!

Yeni PUBG güncellemesi çoğu yenilik getiriyor!

Dünyanın en fazla oynanan oyunlarından olan PUBG, güncelleme #27 adını verdiği güncel sürümünü ana serverlarına yükledi. Bu güncelleme ile beraber çoğu yeni özellik Kullanıcıların beğenisine sunulacak. İşte ayrıntılar!

Aktif kullanıcı sayısına bakıldığında en tanınmış oyunlardan biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds‘un yeni güncellemesi ana sistem serverlarına yüklendi. Bu güncelleme ile beraber yeni silahlar, yeni skinler ve yeni “Pass” sistemi Kullanıcılara sunulacak.

İlgili Yazı

PUBG Mobile Hızlandırma Pc Nasıl Yapılır?

PUBG güncelleme ile yeni silahlara kavuşuyor!

Güncellemenin getirdiği yeni silah MP5K. Hafif makineli tüfek kategorisinde bulunan bu silah, 30 mermi kapasitesine sahip ve eklentiler ile 40 mermi kapasitesine kadar genişletilebiliyor.

yeni-pubg-guncellemesi-bircok-yenilik-getiriyor-bir-portal

MP5K özellikleri

Dakikada 900 mermi atabilen yüksek bir ateşleme hızına sahiptir ve geri tepmesi rahatça kontrol edilebilir.

Taktiksel bir dipçiğin, farklı türden şarjörlerin, namlu eklentilerinin, kabzaların, lazer işaretçisinin ve kuşkusuz dürbünlerin kullanımına imkân tanıyan bütün eklentilere sahiptir.

Temel hasar vaziyeti 33’tür

Vikendi’ye özeldir.

PUBG Survivor Pass 3: Wild Card

10 hafta sürecek olan pass süresi boyunca kazanabileceğiniz 60’tan fazla ödülü içeren ‘Survivor Pass 3: Wild Card’ çok yakında başlayacak. Yeni pass süresince, kullanıcıların becerilerini sınayacak olan tasarlanmış görevler ve görevleri anlık olarak takip etmenizi sağlayacak oyun içi özellik, lobi ve arka plan müziği gibi unsurlar yer alacak.

pubg-yeni-guncelleme-bir-portal

Pass Dönemi

Survivor Pass 3: Wild Card, 26 Mart’tan 4 haziran’a kadar 10 hafta boyunca sürecek.

İyileştirilmiş Özellikler

Görev durumu artık canlı oyun esnasında görüntüleniyor.

Mevcut görev durumunu görüntülemek için P tuşuna basabilirsin. (Verinin canlı güncellemesi, birkaç saniye gecikmeli olarak gerçekleşebilir)

Yeni Görevler

Günlük Görevler: Bu görevler her gün değişebilir; görevlerin her birini kesinlikle zamanında tamamla! Her gün en çok 3 görev değiştirebilirsin.

Haftalık Görevler: Haftalık olarak 10 yeni görev alabileceksiniz. Her hafta bu görevlerin en çok 5’ini değiştirebilirsiniz, süresi sona eren görevler kaybolur.

Acemi Görevleri: PUBG’nin oyun içi özelliklerinin tanıtımını yapan 10 görev.

Oyuncuların silah becerilerini sınamak için yeni zorlu görevler eklendi: Şu silahları kullanma becerilerinizi sınayacak bazı ilave görevler de var: Tommy Gun, Beryl M762, S686, UMP45, M16A4. Tüm silahlara ait görevleri tamamlarsanız, silah kozmetikleri kazanabilirsiniz.

Ödüller

60’tan fazla ödül

Yeni karakter suratları ve saçı para ödemeden pass ödülüdür

Yeni sırt çantası kostümü

Pass’ın seviyesini her yükselttiğinde, karşılığında eşyalar ya da herhangi anahtarlar alabileceğiniz bir kupon kazanacaksınız.

Tüm bunlar dışında PUBG güncelleme #27 birçok yeni özellik ve yeni skini birlikte getiriyor. Yakın zamanda bütün Kullanıcılar için indirilebilir olacak.

İlgili Yazı

Counter Strike:Global Offensive Faydalı Kodlar Rehberi

Siz ne düşünüyorsunuz. Güncellemeyi beğendiniz mi? Benzer özellikleri mobil oyunda da görmek ister misiniz? Yorumlarda belirtiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen