1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Yeni Matrix filmi ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı

Yeni Matrix filmi ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı

Kuşkusuz ilk Matrix filmi neredeyse bir devrim niteliğindeydi. Sonrasında gelen devam filmi ise bir çok izleyicinin beklentisini karşılayamadı. İlk filmi etkileyici yapan tüm sihrin ikinci filmle beraber kaybolduğunu düşünen seyirciler, üçüncü film ile beraber, üçlemeyi bir tüm halinde sevmeye başladı. Aradan geçen senelerin ardından yeni Matrix filmi ile ilgili ilk bilgiler ortaya çıktı. Başrolde kim olacak, yönetmen koltuğunda kim oturacak?

Yeni Matrix filmi için kimlerle görüşülüyor?

yeni-matrix-filmi-ile-ilgili-yeni-bilgiler-ortaya-cikti-1

Yeni Matrix filmi için başrole Creed ve Black Panther filmlerinden tanıdığımız Michael B. Jordan isminin getirileceği konuşuluyor. Bu informasyon doğruysa yeni nesil Neo, Michael B. Jordan olacak diyebiliriz. Sadece, filmin yayıncı tarafında bu bilginin doğrulanmadığının altını çizelim.

2017 yılına geri döndüğümüzde Warner Bros.’un yeni Matrix filmi için ilk sinyalleri verdiğini hatırlıyoruz. Ancak, bu yeni bir hikaye mi olacak, yoksa serinin devam hikayesi mi olacak şimdilik bilinmiyor. Bununla beraber Wachowski Kardeşler’den Lana Wachowski’nin yönetmen koltuğuna oturabileceği iddiaları da bulunuyor.

Yeni Matrix filmi ile ilgili ilk bilgiler bu şekilde. Tüm bilgiler ilerleyen zamanda netlik kazanacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen