İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Yeni iPhone modelleri üç arka kamera ile gelecek!

Yeni iPhone modelleri üç arka kamera ile gelecek!

Apple 25 Mart‘ta düzenlenecek olan aktivite de yeni abonelik servisini tanıtacak. Bununla beraber yeni iPad ve AirPods modellerinin de tanıtımını yapması umulan şirketin bu lansmanda bir iPhone modeli tanıtması beklenmiyor. Her sene olduğu gibi bu sene de yeni iPhone modelleri için Eylül ayını bekleyeceğiz. Bununla beraber yeni iPhone modelleri için heyecan verici söylentiler ortaya çıkmaya devam ediyor.

İlgili Yazı

Bir Sonraki Oyun Konsolunuz iPhone’unuzun Kendisi Olabilir

Yeni iPhone modelleri üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacak!

Yeni Apple iPhone modellerine yönelik söylentilere baktığımız zaman belki de en heyecan verici gelişmelerden birisi kamera bölümünde bulunuyor. Yeni sızıntılar bu sene tanıtılacak iPhone modellerinde tek ve çift kamera kurulumu yerine çift ve üçlü kamera kurulumunun bulunacağını belirtiyor.

Genelde tanınmış trendlere karşı koymasıyla bilinen Apple, kendi yolundan gitmeyi daha fazla seviyor.

Ancak bunun yanında Nokia, Samsung ve Huawei gibi şirketler, daha fazla kameranın daha iyi olduğunu düşünmekte. Çoklu kameralara olan ilgi arttıkça, Apple da bu rekabete katılma kararı almış gibi görünüyor.

iPhone-XI-square-rear-camera-bir-portal

İnternette güvenilir sızıntılarıyla bilinen bir blog, kameraya yönelik iki farklı dizaynın bulunabileceğini açıkladı. Daha önce yaptığı tahminleri tutan kaynak, yeni iPhone’ların büyük ihtimalle kare biçiminde kamera dizaynına sahip olacağını da açıkladı.

İlgili Yazı

iPhone’unuz Gittiğiniz Her Yerin Gizli Listesini Tutuyor

Hemen üstteki görüntüde tahmini dizaynı paylaşan blog, çift kamera kurulumunun kullanılacağı modellerin dizaynına yönelik bir bilgi paylaşmadı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen