İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Yeni iPhone için Kullanıcıları mutlu edecek iddia!

Yeni iPhone için Kullanıcıları mutlu edecek iddia!

Son zaman yeni iPhone modelleri hakkında söylentiler, sıklıkla gündeme düşüyor. Apple’ın önceki aktivitelerini göz önünde bulundurduğumuzda, yeni modellere altı ay uzaklıkta olduğumuzu söyleyebiliriz. Yaptığı başarılı tahminlerle bilinen blog sitesi Mac Otakara, yaklaşan iPhone modelleriyle alakalı ayrıntıları aktardı. Pek çok hayranı memnun edecek yeniliğe ait ayrıntılar haberimizde.

İlgili Yazı

Yeni iPhone modelleri çentiğe son verebilir!

yeni-iphone-icin-heyecan-verici-iddia-bir-portal

Yeni iPhone modelleri USB-C portuyla gelebilir!

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberimizde, yaklaşan iPhone modellerininin kablosuz ters şarj özelliğiyle gelebileceğini aktarmıştık. Söz konusu teknoloji kablosuz şarj destekleyen cihazları, yeni iPhone’lar ile şarj etmenize imkân sunacak. Bununla beraber yaklaşan iPhone modelleri için kablolu hızlı şarja yönelik bir takım iddialar da bulunuyor.

applein-iphone-yavaslatmasi-tbmm-gundeminde-bir-portal
Mac Otakara ve diğer güvenilir kaynakların son günlerde açıkladığı yeniliklerden birisi de, yeni iPhone modellerinin USB-C bağlantı yuvasına sahip olabileceği yönünde. Söz konusu yenilik hem hızlı şarj noktasında hem de daha makul fiyatlı ve basit aksesuar bulmada faydalar sunacaktır.

İlgili Yazı

iOS 12 ile Birlikte iPad Pro’ya Sürpriz Bir Aksesuar Desteği Geliyor

Lightning kabloların normal şartlarda bulunmasının daha zor olması ve fiyatlarının yüksek olması, Kullanıcılar için bir dezüstünlük sayılabilir. Bu yenilikle beraber birçok Kullanıcı, çok sayıda kablo taşıma derdinden de kurtulacaktır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen