1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Yeni Huawei Watch GT modelleri tanıtıldı!

Yeni Huawei Watch GT modelleri tanıtıldı!

huawei-watch-gt-tanitildi-5-bir-portal-min

Huawei, Paris’te düzenlediği aktiviteyle P Serisi’nin yeni modellerini tanıttı. Merakla beklenen P30 ve P30 Pro modellerinin yanısıra teknoloji devi yeni teknolojik ürünlerini de teknoloji severlerin beğenisine sundu. Huawei Watch GT Active ve Huawei Watch GT Elegant Edition da bu ürünler arasında yerini aldı.

İlgili Yazı

Huawei Band 3e ve Band 3 PRO Akıllı Saatler Tanıtıldı

huawei-watch-gt-tanitildi-1-bir-portal-min

Yeni Huawei Watch GT özellikleri

Huawei’nin Paris’te düzenlediği aktivitete tanıtılan ürünlerden bir tanesi de markanın yeni akıllı saati Watch GT oldu. Giyilebilir teknolojilere olan ilginin gün geçtikçe arttığı zaman, Huawei de bu alandaki yeni oyuncusu ile pazarda ‘ben de varım’ dedi.

Watch GT Active ve Watch GT Elegant modelleri görücüye çıktı. Her iki modelde de optik kalp atış hızı sensörü, jiroskop, ivmeölçer, barometre, ortam ışığı gibi sensörler bulunuyor. Ayrıca her iki modelde de QuickFit kayışlar kullanılıyor.

Huawei Watch GT Active özellikleri

Yeni Huawei Watch GT Active akıllı saatinde sporcular için bir dizi yenilik bulunuyor. Bunlardan biri Triathlon Modu. Bu mod vasıtası ile spor takibi çok daha basit bir biçimde yapılabiliyor. Saatin yetenekleri arasında gerçek zamanlı koçluk da bulunuyor.

46 milimetrelik yeni akıllı saat yeni renk seçenekleri ile beraber gidiyor. Bu renkler saatin sporcu ruhunu vurguluyor diyebiliriz. Akıllı saatte markanın kendi işletim sistemi kullanılıyor. Titanyum grisi kasasıyla dikkat çeken akıllı saatin 2 hafta süren batarya performansı olduğu söyleniyor. 1.39 inçlik AMOLED ekrana sahip akıllı saat, 453×454 HD çözünürlük sunuyor.

Huawei Watch GT Elegant özellikleri

Yeni saatin aynı zamanda 42 milimetrelik Elegant Edition sürümü de bulunuyor. Seramik ayrıntılarıyla dikkat çeken saatin batarya ömrü ise bir hafta. Bunun nedeni tabiki diğer saate göre daha ufak bir yapıda olması. 1.2 inçlik AMOLED ekranın kullanıldığı akıllı saat 390×290 HD çözünürlük sunuyor.

İki akıllı saatten Elegant Edition 229 dolarlık etiket fiyatı ile alıcı bulacak. 46 milimetrelik Watch GT için ise 249 dolarlık bir ödeme yapılması gerekiyor.

Huawei yeni akıllı saat ile Samsung Galaxy Watch‘un karşısına dikilecek diyebiliriz.

İlgili Yazı

Apple Watch gerçekten hayat kurtarıyor mu?

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Teknoloji Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen