İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Yeni Galaxy Watch ile ilgili önemli gelişme!

Yeni Galaxy Watch ile ilgili önemli gelişme!

yeni-galaxy-watch-ile-ilgili-onemli-gelisme

Ortaya çıkan bazı bilgilere göre Samsung bu sıralar, 2018’de duyurduğu Galaxy Watch modelinin modelinin yeni modeli üzerine çalışıyor. Ve çıkan bilgiler doğru çıkarsa yeni Galaxy Watch, yine en az iki varyasyon ile birlikte satışa sunulacak.

İlgili Yazı

Apple Watch gerçekten hayat kurtarıyor mu?

Yeni Galaxy Watch 5G ile beraber gelecek!

2018 model Galaxy Watch; yalnızca Wi-Fi ve Wi-Fi + LTE olmak suretiyle iki farklı varyasyona sahipti. Şimdi de ortaya çıkanlara göre LTE’li modelin yerini 5G’li model alacak. Böylece 2019 Galaxy Watch, 5G bağlantı altyapısı için de makul bir model olacak.

Samsung’un akıllı saat modellerindeki bağlantı özelliklerine de yer vermesi çok önemli bir ayrıntı. Bu 5G bağlantı özelliklerini, önümüzdeki günlerde sadece Telefonlarda değil, giyilebilir teknolojilerde de göreceğiz demek. Bu da cihazlar arasındaki iletişim, çok önemli bir konu.

Tabii ortaya çıkan bu ayrıntının sadece bir iddia olduğunu belirtmekte yarar var. Yani Samsung cephesinden, bu konu ile ilgili bir açıklama gelmiş değil. Ancak hızla gelişen bağlantı teknolojileri, şirketlerin geleceğe bu yolla mevduat yapmasını neredeyse zorunlu kılıyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen