İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Yayınlanan Gerçekçi iPhone 11 Videosu, Apple Severleri Heyecanlandırdı

Yayınlanan Gerçekçi iPhone 11 Videosu, Apple Severleri Heyecanlandırdı

Henüz 2019‘un ilk aylarında olmamıza rağmen, Apple’ın çıkaracağı yeni telefon ile alakalı spekülasyonlar şuandan başladı. Youtube’da yer alan oldukça gerçekçi iPhone 11 videosu ise orijinal Apple tanıtımlarına benzerliği ile beğeni topladı.
Apple, iPhone XR, XS ve XS Max modellerini pazara süreli çok olmadı fakat daha şuandan iPhone 11’in nasıl bir tasarıma ve özelliğe sahip olacağı konuşulmaya başlandı bile. Telefonun tasarımı ve özellikleri ile alakalı çoğu ön görü yürütülse de Youtube’da yayınlanan gerektiğince gerçekçi iPhone 11 videosu, oldukça ilgi çekti.

iphone-11-bir-portal
Apple tanıtımlarına gerektiğince benzer bir video formatıyla hazırlanmış konsept iPhone 11 videosu, yeni cihazı 3 arka kamera ile donatılmış bir şekilde sergiliyor. Tıpkı iPhone X’da bulunduğu gibi dikey pozisyonda yerleştirilmiş kameralar, mevcutta sarfedilen iPhone’lardan değişik bir flash özelliği ile gösteriliyor. Son vakitlerde telefon ile alakalı çıkan dedikodular asli alınarak yapılan konsept iPhone, kameraların çevresinde yer alan yüzük şeklinde bir LED flash tasarımı ile hazırlanmış.

Videoda Apple’ın yeni telefonunda da ekrandaki çentik tasarımından vazgeçmeyeceği görülüyor. Ekrana gömülü parmak izi okuyucusu da iPhone 11de yer alacağı fikir edinilen yeni özellikler arasında yer alıyor. Apple’ın AIDS ile destek amacıyla ürettiği Product (RED) amacıyla bile özel bir tasarımın yer aldığı video, Apple tasarımına çok benzer olarak meydana getirdiği video ile sosyal medyada süratle yayılmaya başladı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen