1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Yaani e-posta ve navigasyon hizmetleri geliyor!
Trendlerdeki Yazı

Yaani e-posta ve navigasyon hizmetleri geliyor!

Turkcell tarafından hayata geçirilen Türkiye’nin arama motoru Yaani‘nin sonrasında görülmemiş bir yerli e-posta hizmeti de devreye sokuluyor. Günde 3 milyondan fazla aramanın gerçekleştirildiği Yaani, şimdi de oyuncularını e-posta ve navigasyon programlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Yaani e-posta ve navigasyon hizmetleri kullanıma açılıyor!

1440 stratejisi ile oyuncularının her anına kıymet katmak için çalıştıklarını belirten Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, “Bu amaç doğrultusunda hayata geçirdiğimiz dijital ürün ve servislerimiz yalnızca Türkiye’de değil dünyada da çok büyük ilgi görüyor. Biz müşterilerimiz için gerçekten fark yaratan, görülmemiş özellikleri ile rakipleri arasından sıyrılan, üstün bir oyuncu tecrübesi vaat eden servisler geliştiriyoruz. Yaani ile de bunu yaptık. Müşterilerimizin de teveccühü ile bir yıl gibi hızlıca 8 milyon indirme sayısına ulaştık. Şimdi Türkiye’nin arama motoruna e-posta ve navigasyon özelliklerini ekliyoruz. Burada da fark yaratacağımıza eminim” dedi.

yaani-bir-portal

Yaani’ye yeni eklenecek olan e-posta ve navigasyon servislerinin verileri Turkcell veri merkezlerinde saklanacak. Müşteri tecrübesini ön planda tutarak basit kullanım sunacak olan Yaani E-posta servisi Turkcell servisleri ile tümleşik çalışacak. Bireysel kullanıma ek olarak, Kurumlar için de hizmet sağlayacağız. Ayrıca, oyuncular dilerlerse Hızlı Giriş teknolojisi ile giriş yapabilecekler. En güncel harita verileriyle donatılmış son teknolojilerin kullanıldığı Yaani Navigasyon servisi ise oyuncularına en doğru ve güncel adresi gösterecek, trafik yoğunluğu entegrasyonu ile sürücülere zaman kazandıracak. Hem mobil uygulama hem de internet’ten ulaşılabilen Yaani, iOS ve Android marketlerden indirilebiliyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen