1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Xiaomi’nin Yeni Cihazı Redmi 7, Snapdragon 632 ile Karşımıza Çıkacak

Xiaomi’nin Yeni Cihazı Redmi 7, Snapdragon 632 ile Karşımıza Çıkacak

Xiaomi’nin orta segment telefonu olacak Redmi 7’nin işlemcisi belli oldu. Çinli üretici, bu sefer MediaTek yerine Snapdragon’ı tercih etti.

Xiaomi’nin Redmi 7 telefonunun yayınlanma tarihi henüz belli değil yalnız Tony Phung Studio adlı bir YouTube kanalı, telefona dair bir araştırma videosu yayınladı. Telefonun özelliklerine dair çoğu bilgi esasen biliniyordu fakat hakkında soru işaretleri bulunan işlemci konusu da videoyla beraber giderilmiş oldu.

Xiaomi’nin makul bir fiyat etiketine sahip olacak telefonu Redmi 7’de, şirketin son telefonlarında kullandığı MediaTek yerine Snapdragon 632 yonga seti kullanılacak. Snapdargon’ın bu işlemcisi 1,8 GHz hızında 14 nanometre mimarisine sahip. Ayrıca cihaz, Adreno 506 GPU ile beraber gelecek.

Redmi 7; siyah, kırmızı, mavi, pembe, beyaz, yeşil, mor ve gri olmak suretiyle 8 farklı renk seçeneğine sahip olacak. 6,26 inç HD+ ekranla ve 3900 mAh değerinde bir bataryayla karşımıza çıkacak telefonun arka tarafında 12 MP ve 8 MP olmak suretiyle çift kamera bulunacak.

 

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Diğer Akıllı Telefon Haberlerimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen