İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Xiaomi yetkilisi istemeden telefon tasarımını sızdırdı!

Xiaomi yetkilisi istemeden telefon tasarımını sızdırdı!

redmi-note-7-pro-ozellikleri-ve-fiyati-bir-portal-min

Son zaman şirketler, Kullanıcılara çerçevesiz ekran tecrübesi sunabilmek için farklı tekniklere başvuruyor. Çentikli ekran ya da ekran içinde kamera çerçeveleri en aza indirmek için yeterli olsa da, tam ekran tecrübesi sunmaktan uzaklar.

Tam ekran tecrübesini sunmak isteyen markalar ise kızaklı yapı ve ya popup kamera tekniğine başvuruyor. Redmi’nin kamera yapısı ile dikkat çekecek modeli, Xiaomi Ürün Müdürü tarafından istemsizce sızdırılmış olabilir.

İlgili Yazı

Fiyat/performans canavarı Xiaomi Mi 9 satışa çıktı!

Xiaomi Ürün Müdürü Wang Teng, Pekin’deki ofiste şişelere yoğunlaşan bir fotoğraf yayınladı. Weibo üzerinden yayınlanan resimdeki bir ayrıntı, birçok kişi tarafından da dikkatleri çekmeyi başardı.

Fotoğrafın arka taraflarında açılır kameraya sahip bir cihaz hızlıca yoğun ilgi gördü. Söz konusu fotoğraf ise kısa bir müddet sonra sosyal medya hesabından silindi.

Elbette, sadece sil tuşuna basarak internetten bir şeyleri kaldırmak basit değil. Pek çok kişi ekran görüntüsü tekniğiyle fotoğrafı kurtarmayı başardı.

xiaomi-redmi-bir-portal

Daha önceki sızıntılara baktığımızda söz konusu modelin Snapdragon 855 kullanan, üst seviye bir cihaz olduğunu düşünebiliriz. Ancak yaşanan olayın sonrasında Redmi Marka Müdürü Lu Weibing, bu tasarımın önceki sızıntılarda belirtilen modelle uyuşmadığını açıkladı. Bu noktadan baktığımızda bu tasarımın Xiaomi markasına ait bir model olduğunu düşünmemiz de mümkün.

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz

Dilerseniz Akıllı Telefon Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen