İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Xiaomi Black Shark 2, PUBG Oynatırken Görüntülendi

Xiaomi Black Shark 2, PUBG Oynatırken Görüntülendi

Teknoloji devi Xiaomi’nin oyun Dünyasına hediyesi olan Black Shark isimli oyun odaklı akıllı telefon, ikincisiyle yeniden gündeme gelecek. Black Shark 2, 18 Mart’ta tanıtılacak.

Geçtiğimiz birkaç yılda teknoloji alanında adını fazlasıyla duyuran Xiaomi, birincisiyle oyun Dünyasına yeni bir soluk getiren Black Shark’ın ikincisini duyurmaya hazırlanıyor.

Tamamen oyun odaklı üretilen bir akıllı telefon olan Black Shark, serinin ikinci telefonuyla kullanıcılara daha çok şey sunmayı planlıyor. Black Shark 2, 18 Mart’ta tanıtılacak ve oldukça kuvvetli bir donanımla karşımızda olacak.

İlgili Yazı

Bir Sonraki Oyun Konsolunuz iPhone’unuzun Kendisi Olabilir

Black-Shark-2-bir-portal-min

Black Shark 2’nin kuvvetli bir donanımla karşımızda olması beklenirken Snapdragon 855’in cihaza güç vereceğini de eklemekte yarar var. Bununla beraber 12 GB RAM ve Liquid Cool 3.0 da Black Shark 2’ye eşlik edecek unsurlardan birkaçı. Daha önce de bahsetmiş olduğumuz gibi Xiaomi, Black Shark 2’nin ilkine göre %60 daha iyi bir pil ömrü sunacağını açıklamıştı. Dokunmatik ekrandaki gecikme iyileştirmeleri de yapılan güncellemelerin arasında yer alıyor.

İlgili Yazı

Değeri 59 TL Olup Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Oyun ve Uygulama

Xiaomi Black Shark 2’nin fiyatı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmış değil. Fakat resmi tanıtıma günler kaldığı için merakımız uzun sürmeyecektir. Cihazın PUBG performansına tanıklık etmek için alttaki videoya göz atabilirsiniz.

 

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Akıllı Telefon Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen