İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Xbox One S All Digital kutu tasarımı ortaya çıktı!

Xbox One S All Digital kutu tasarımı ortaya çıktı!

xbox-one-x-1-bir-portal-min

Geçtiğimiz aylarda Xbox tarafında yeni bir konsol hazırlığının bulunduğu ortaya çıkmıştı. Yeni konsol ile ilgili ayrıntılar hala tam anlamıyla bilinmese de, sızıntıların sayısı son derece fazla. Tahmini fiyat noktası ve piyasaya çıkış tarihi gibi bilgiler, söz konusu kutu dizaynıyla beraber de ortaya sürüldü. Xbox One S All Digital hakkında yeni ayrıntılara göz atalım.

İlgili Yazı

Xbox Türkiye oyun fiyatlarına zam yaptı!

Xbox One S All Digital kutu tasarımı ortaya çıktı!

Xbox One S All Digital, isminden de anlaşılabileceği gibi bir disk sürücüsüne sahip değil. Yani oynamak istediğiniz oyunları sadece Microsoft Store üzerinden indirip oynama şansına sahipsiniz. Yeni konsoldaki görünen teknik ayrıntılar arasında da 4K ve HDR desteği bulunuyor. Bununla beraber 1 TB depolama alanı kutu üzerinde görünen ayrıntılar arasında.

Söz konusu kutu dizaynı için normal şartlarda montaj denilebilir. Ancak daha önceki sızıntılara göz attığımızda tüm teknik ayrıntıların uyuştuğunu söyleyebiliriz. Bu noktada kutu dizaynının gerçek olma olasılığının yüksek olduğu düşünülmekte.

xbox-kutu-bir-portal-min

Kutu tasarımına göz attığımızda Xbox One S modelinin kutu tasarımı ile benzediğini söyleyebiliriz. Ayrıca kutunun üzerinde üç adet tavsiye edilen oyun da bulunmakta. Bunlar Minecraft, Sea Of Thieves ve Forza Horizon 3.

Şu an için tahmin edilen yurt dışı satış fiyatının 230 euro civarında olacağı tahmin ediliyor. Bu fiyatla beraber standart versiyondan daha makul bir fiyattan satışa sunulabilir. Yeni konsolun Avrupa’da 7 Mayıs’ta satışa sunulacağı iddia ediliyor.

İlgili Yazı

Xbox Live Gold Üyelerine Nisan Ayında Ücretsiz Oyunlar

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Oyun Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen