Wonder Woman 1984 filminde Gal Gadot’nun eşi ve kızlarının da rol aldığı ortaya çıktıWonder Woman 1984 filminde Gal Gadot'nun eşi ve kızlarının da rol aldığı ortaya çıktı

Wonder Woman 1984 filminde Gal Gadot’nun eşi ve iki kızının rol aldığı sahne, dikkatli seyircilerin gözünden kaçmadı. Bu sahneyle birlikte Gadot, bugüne dek yüzlerini gizlediği çocuklarını ilk kez göstermiş oldu.

Gal Gadot’nun başrolde yer aldığı devam filmi Wonder Woman 1984, ABD’de sinemalarda ve HBO Max’te gösterilmeye başladı. Merakla beklenen devam filmiyle ilgili ilginç bir detay ortaya çıktı.
Filmin sonuna doğru dikkati çeken dakikalarda, Gadot’nun canlandırdığı Diana karakteri, kar yağışı altında çocukların oynadığı ve Noel tatili havası hissi veren sahnede görülüyor. Sahneye dikkatli bakıldığında Gadot’nun eşi Yaron Varsano ile iki kızı Alma ve Maya’nın yer aldığı fark ediliyor.
Bu, Gadot’nun kızlarının yüzünü ilk gösterişi olmasıyla da bir ilk. Çünkü ünlü yıldız bugüne dek hep sosyal medya paylaşımlarında çocuklarının yüzlerini emojilerle kapatıyordu.
Çocukların Noel pazarında kar topu oynayarak eğlendiği sahnede dikkati çeken bir başka kişi de yönetmen Patty Jenkins’in oğlu Asa.
Sahnede Alma ve Asa, kar topunu yanlışlıkla Diana’ya atıyor ve özür diliyorlar. Diana da onlara “Sorun değil” diye karşılık  veriyor.
Çocuklarının sahnesinin kendisi için çok anlamlı olduğunu söyleyen Gadot, ilk film Wonder Woman’ı çekerken kızı Maya’ya hamileydi. Gadot, “Bu film bizim için, benim için ve Patty (Jenkins) için bir filmden daha fazlası. Hayatımı tamamen değiştirdi ve filme verdiğimiz emek, düşünce ve duygu miktarı çok fazla” dedi.
Ünlü oyuncu ayrıca, “Güzel ailemin desteği olmadan filmimi yapamazdım ve onları benimle filme aldırma sebebim, onların da filmin bir parçası olması. Sonsuza dek değer vereceğimiz inanılmaz ve harika bir hatıra oldu” ifadesini kullandı.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.