İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar
  3. Artık windows 7 ‘ ye Para Vermemeniz İçin 3 Neden

Artık windows 7 ‘ ye Para Vermemeniz İçin 3 Neden

Ekolojik ömrünün son devresine giren Windows 7 amacıyla bundan sonra para harcamanıza neden gerek olmadığına değiniyoruz.
Windows 7, halen Steam’de Windows 10‘un sonrasında en çok sarfedilen işletim sistemi ve RAM kullanımı, stabilitesi ve tasarımı ile ne kadar başarılı bulunduğu konusu ile ilgili hiç kimsenin şüphesi yok. Buna rağmen her güzel şeyin bir sonu var ve Windows 7’ye veda etme zamanı oldukça geldi. Peki neden ?

Uygulama ve Oyun Desteği Bitmek Üzere

windows7-bir-portal
Son dönemde çoğu oyunda halen 64 bin Windows 64 görüyor olabilirsiniz ama bu desteğin bitmesine çok az kaldı. Birçok sevdiğiniz program ile beraber Windows 7’nin oyun desteği de sonlanmak üzere.

Güvenlik Güncellemeleri

windows7-bir-portal 1
Çoğu kullanıcı bunu gözardı ediyor ama kullandığınız işletim sisteminin arka kapılarındaki açıklar aslında çok tehlikeli. Bir vakit sonra Microsoft cephesi yeni problemlere ve güvenlik açıklarına hizmet vermeyecek. Böylece verileriniz ve siz kendi başınıza kalacaksınız.

Temalar, Görsellik ve Kalan Her Şey

windows7-bir-portal 2
Hala mi Windows 7? Emin misiniz? Windows 10’a onlarca tematik yenilik geldi, daha bugün bahsetmiş bulunduğumuz üzere Windows 10 görselliği Chrome desteğine kavuştu. Orta ya da üzeri bir segmentte dahil Windows 7‘ye yaraşır bir PC’ye sahip misiniz, öncelikle bunu düşünmeniz gerek.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen