1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Will Smith, Bad Boys 3’ten Bir Görüntüyü Instagram’dan Paylaştı

Will Smith, Bad Boys 3’ten Bir Görüntüyü Instagram’dan Paylaştı

Will Smith ve Martin Lawrence’ın başrollerini paylaştığı seri Bad Boys’un devam filminden ilk görüntü, filmin senaristi Will Smith yönünden paylaşıldı. 2020 senesinde vizyona olacak olan filmde Vikings’ten tanıdığımız Alexander Ludwig’i de göreceğiz.
Bir devresinin en sevilen film serilerinden olan Bad Boys, devam filmiyle geri dönüyor. Filmden ilk görüntü ise başrol oyuncusu Will Smith tarafından Instagram‘da paylaşıldı.

Paylaşılan videoda başrol oyuncuları Will Smith’i ve Martin Lawrence’ı görüyoruz. Arka planda yer alan palmiye ağacı deseni, devam filminin ilk iki filmde de bulunduğu gibi Miami’de geçeceğini işaret ediyor olabilir ya da büyük bir alanı Miami’de geçebilir.

bad-boys-3-bir-portal
Smith, devam filminden ilk görüntüyü “Geri Döndüler!” notuyla paylaştı.

bad-boys-3-bir-portal 1
Bad Boys serisinin ilk filmi 1995‘te vizyona girmişti ve çok sevilmişti. İlk filmin sonrasında 2005‘te ikinci film ile izleyicilerle buluşan serinin yeni filmi ise 15 sene aradan sonra 2020‘de vizyona olacak.
Üçüncü filmin çıkışı 2009 senesinde açıklandı fakat seneler sonra takvimler 2017‘i gösterdiğinde bu devam filmi haberi Martin Lawrence yönünden yalanlandı. Neyse ki izleyicilerin üzüntüsü uzun sürmedi ve Smith ile Lawrence, 2018’in sonucunda devam filminin yakında geleceğini duyurdular.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen