1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. WhatsApp Android Arayüzü Seneler Sonra Yenilendi!
Trendlerdeki Yazı

WhatsApp Android Arayüzü Seneler Sonra Yenilendi!

Android kullanıcılarına yayınlamış bulunduğu güncellemelerle birbirinden kullanımı kolay özellikleri yayınlayan WhatsApp, yeniliklerine bir yenisini daha ekledi.

W hatsApp, Android arayüzünde seneler sonra mühim bir farklılığa imza attı. İlk etapta beta kullanıcılarına özel olarak yayınlanan güncellemeyle, WhatsApp Android Ayarlar menüsü baştan aşağıya yenilendi.

WhatsApp Android Ayarlar menüsü tekrar tasarlandı!

Android kullanıcılarına yayınlamış bulunduğu güncellemelerle birbirinden kullanımı kolay özellikleri yayınlayan WhatsApp, yeniliklerine bir yenisini daha ekledi.

İlgili Yazı

Kurgu WhatsApp Sohbetlerini Nasıl Oluşturabilirsiniz?

Android beta 2.19.45 güncellemesiyle, ayarlar menüsünü baştan aşağıya yenileyen anlık mesajlaşma uygulaması, bundan sonra çoğu ayarı daha ulaşabilir bir duruma getirdi.

Ayarlar sekmesinde yer alan bütün bölümleri yeninden tasarlayan mesajlaşma uygulaması, ilaveten alternatifler içinde yeni simgeler ekledi.

Bunun haricinde, yeni arayüz tasarımı vasıtası ile kullanıcıların istedikleri ayara daha süratli ve rahat bir şekilde ulaşılmasına imkân gerçekleştiren tanınmış anlık mesajlaşma uygulaması, ilaveten gelişen dönemlerde yapılacak olan arayüz değişikliklerine de göz kırpıyor.

whatsapp-android-ayarlar-menusu-yeniden-tasarlandi-bir-portal-3

Örneğin Ayarlar menüsü üzerinden Hesaplar opsiyonuna tıkladığımızda daha eskiden bizleri yalnızca yazılı alternatifler karşılıyordu.

Fakat, yeni arayüz güncellemesi ile birlikte söz hususu bu katagorilerin yayına simgelerinde eklendiğini görmekteyiz. Tabii, henüz söz hususu bu yenilikler beta kullanıcılarının huzuruna sunulmuş durumda. İlerleyen günlerde, yeni güncellemenin bütün Android kullanıcılarına sunulması bekleniyor.

WhatsApp Android Beta programına nasıl kayıt olunur?

Sizde tanınmış sosyal medya uygulamasının yeniliklerinden eskiden haberdar olamak istiyorsanız, buraya tıklayarak Beta programına kayıt olabilirsiniz.

Not: Uygulamanın Beta sürümünde birtakım çökmeler ve sorunlar ortaya gelebilir. Bu yüzden kararlı sürümü kullanmak daha sağlıklı olacaktır.

Sizde bu konu hakkında ki fikir ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen