Voteone.com: Fikirlerini paylaş, sesini duyur!


Size bugün henüz birçok kişi tarafından keşfedilmemiş ama yakında gündem oluşturacak önemli bir projeden bahsetmek istiyoruz, voteone.com!

Voteone nedir?

Yaşanabilir bir dünya için vizyonerlerin fikirlerini tartıştığı ve çözüm önerilerini sunduğu bir sosyal medya platformudur. Bu sloganı ile 2017 yılında ilk adımları atılan proje 3’üncü yılını tamamladı.

Voteone’ın en önemli özelliği; günlük aktivite ve etkileşim odaklı paylaşımlar yerine fikirlerin öne çıktığı mikro blog sistemi olmasıdır. Bu nedenle sistemde beğeni yerine destekleme aksiyonu bulunmaktadır. Şu anda yaklaşık 100 bin üyesi bulunmaktadır.

Voteone’ın amacı?

Hayatımızın misyonu; dünyayı daha iyi bir durumda bırakarak terk etmektir.

Voteone, insanların beğenilme arzusunu fikir paylaşmaları için teşvik ediyor.

Bunun için Voteone bir öğretmenin öğrencilerine, ebeveynlerin çocuklarına rahatlıkla önerebileceği bir platformdur. Çünkü Voteone günlük aktivitelerinizi paylaşmanızı önermez, insanlara faydalı olacağını düşündüğünüz bir fikriniz varsa onu paylaşmanızı ister. Voteone kullanıcılarına faydalı fikirlerin ve çözüm önerilerinin birbiri ile yarıştığı bir ortam sunar. Sadece bu yönüyle de olsa diğer sosyal medya platformlarından kolayca ayırabilirsiniz.

Voteone’ın ortaya koyduğu vizyon ile gelecekte sosyal medyanın evrileceği trendi şimdiden yakaladığını düşünüyoruz. Voteone’ın sosyal medya alışkanlıklarını değiştirecek bir platform olduğunu kullanıcılarına daha yolun çok başındayken hissettirmektedir.

Voteone bir sosyal medya patformudur, bu açıdan değerlendirildiğinde tasarımıyla diğer sosyal medya platformlarını andırsa da temel amacı ve üstlendiği misyon ile onu öteki platformlardan farklı kılmaktadır.

Vizyonu;

Üniversiteler, STK‘lar, Kamu Kurumları ve Belediyeler kurumsal hesapları ile Voteone’a üye olabilir, paylaşılan çözüm önerilerini hayata geçirebilirler. Bu manada Voteone sosyal medya platformu olmanın yanında yerel ve küresel bir sosyal sorumluluk projesidir.

Proje henüz çok yeni olmasına rağmen Alman Stuttgart – Borsası onu yılın başarılı Start-Up’ firmaları arasında göstermiştir.

https://www.startbase.de/organization/voteone-com/

Voteone.com GmbH’ya ait Almanya merkezli şirketin Izmir’deki yazilim ekibinin yoğun çalışmalarıyla hayata geçen Voteone, uzun süren fikri ve yazılım alt yapısından sonra  kendine özgü birçok ilki kullanıcılarına sunmak üzere startı Türkiye’den verdi.

Projeyi daha yakından görmek ve üye olmak istiyorsanız, lütfen Google Play veya App Store’de voteone diye aratın ve indirin

Voteone uygulamasını iPhone telefonlarda kullanmak için iOS’tan indirebilirsiniz. İndirmek için tıklayınız…

Voteone uygulamasını Android telefonlarda kullanmak için Google Play’dan indirebilirsiniz. İndirmek için tıklayınız…

Web versiyonu için aşağıdaki linke tıklayınız.

www.voteone.com

Kullanım şeklini görmek içinde lütfen tanıtım videomuzu sonuna kadar izleyiniz.

Voteone kullanım videosu Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.