1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Vodafone, Çekilişle 1 Kişiye 5 Yıllık Bedava İnternet Hediye Edecek

Vodafone, Çekilişle 1 Kişiye 5 Yıllık Bedava İnternet Hediye Edecek

“Seviyorum İnterneti” platformu aracılığıyla, bir kişiye tam 5 yıl boyunca kullanabileceği internet hediye edecek.

Bir süredir Seviyorum İnterneti kampanyası ile büyük ilgi çeken Vodafone, hem bir şahsa çekilişle 5 senelik ücretsiz internet hediye ediyor hem de anketi dolduran herkese 3 GB mobil internet veriyor. “Gelecek heyecan verici. Hazır mısın?” sloganıyla duyurulan kampanya, 5 Mayıs 2019‘a kadar sürecek.

Seviyorum İnterneti anketi iki bölgeden oluşuyor ve ilk bölgede internet kullanım alışkanlıklarınıza, ikinci bölgede ise 14 soruluk testle internet kişiliklerinize yönelik yanıtlar veriyorsunuz. Vodafone’un algoritması sayesinde, internete ne kadar düşkün olduğunuza yönelik bir puanlama elde ediyorsunuz.

bedava inernet

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, oluşturulan bu kampanya ile alakalı şunları söyledi:

Müşterilerimizin dijital yol dostu olmayı hedefliyoruz. ‘Seviyorum İnterneti’ ismini sunduğumuz bu platformla, tüketicilerin internet kullanım alışkanlıklarını anlıyor ve ilgi alanlarını bir algoritma ile hesaplıyoruz. Kendi gelişim alanlarını fark etmelerini sağlayarak hayatlarını basitleştirecek teknolojileri öneriyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizin süratle ilerleyen dijital dünyaya ayak uydurmalarına destek olmaya devam edeceğiz.”

Siz de anketi doldurup puanlamanızı görmek ve 3 GB hediyenizi kazanarak çekilişe katılmak dilerseniz buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak, Vodafone Yanımda uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen