İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Vatan Gaming Arena Açıldı! İşte Detaylar

Vatan Gaming Arena Açıldı! İşte Detaylar

Vatan Bilgisayar, bugün Topkapı mağazasına özel Vatan Gaming Arena’da kullanıcılar için Oyun Deneyim Alanı’nın açılışını gerçekleştirdi.

Vatan Gaming Arena, oyun tutkunların bütün oyun ekipmanları ile deneyimleyebileceği bir alan olarak 29 Mart’ta Topkapı mağazasında oyun Dünyasına kapılarını açtı. Bu alanda Kullanıcılar her oyun konseptine makul olarak üretilen ürünleri özel olarak geliştirilmiş setlerde bilgisayar, konsol, Telefon, klavye, mouse, kulaklık vb. donanımlar ile oyun oynama ve test etme imkânına sahip oldu.

vatan-gaming-arena-acildi-bir-portal

Ayrıca, Vatan Gaming Arena Oyun alanını oyun tutkunlarına ithaf ederek “worldgamersday” hashtag ile ilk defa bu günü hizmete sunan firma oldu. Günün “Dünya Oyuncular Günü” kutlamaları adına başlangıç olduğunu, oyun Dünyası için her yıl yeniliklerle dolu olacak bu özel günün 29 Martta kutlanılmaya devam edeceğini belirtti.

Vatan bilgisayar, oyun severlere ve Dünya Oyuncular Gününe özel kampanyalarla “notebooktan kulaklığa, klavye ’den mouse’a, bütün bilgisayar parçalarından monitöre ve oyun konsoluna” ait ürünleri indirimli olarak kullanıcılarla buluşturdu.

İlgili Yazı

Nisan Ayını Çıkacak Olan Filmler Ve Yeni Sezon Diziler

Vatan Bilgisayar, oyun tutkunları gerçek oyun Dünyasına taşımak ve her günü “worldgamersday” tadında geçirmek isteyen oyun tutkunları Topkapı mağazasına Vatan Gaming Arena’ya davet etti.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen