Uzman raporundaki iddia: Tiger Woods kaza anında direksiyonda uyuyorduUzman raporundaki iddia: Tiger Woods kaza anında direksiyonda uyuyordu

Tiger Woods’un geçen hafta geçirdiği kazadaki uzman raporu ABD’li sporcunun direksiyon başında uyumuş olma ihtimalinin yüksek olduğunu ortaya çıkardı.

Dünyaca ünlü golfçü Tiger Woods’un geçen hafta geçirdiği trafik kazasıyla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Olay yeri inceleme uzmanlarına göre Woods’un kaza anında uyuyakalmış olabileceği değerlendiriliyor.
Uzmanlar bu görüşü, ünlü golfçünün virajı dönmeden düz gitmeye devam etmesini ve aracın çarpışmadan önce yoldan çıktığını gösteren kanıtlara dayandırıyor.
SON ANDA FREN YAPTIUzmanlar kazanın ardından sağ bacak kaval kemiğinde gerçekleşen kırığın, Woods’un çarpışma anında frene bastığını işaret ettiğini ifade etti.
Woods’un frene geç bastığını belirten uzmanlar, bunun da ünlü golfçünün uyuya kalmış olma ihtimalini kuvvetlendirdiğini aktardı.
45 yaşındaki Tiger Woods’un kullandığı araç 23 Şubat’ta Los Angeles’ta Hawthorne Bulvarı üzerinde giderken takla atarak yoldan çıkmış, ünlü golfcü ağır hasar alan araçtan özel ekipmanlarla çıkarılarak hastaneye kaldırılmıştı.
ABD’nin Florida eyaletinde düzenlenen WGC-Workday Championship golf turnuvasında birçok sporcu Tiger Woods ile özdeşleşen kırmızı tişört siyah pantolon kombinini tercih etti.
Golfçülerin bu jestine Woods Twitter’dan şu mesajla cevap verdi: “Televizyonu açıp tüm o kırmızı tişörtleri görmenin ne kadar dokunaklı olduğunu anlatamam. Tüm bu golfçüler ve hayranlarım, bu zor zamanların üstesinden gelmeme gerçekten çok yardımcı oluyorsunuz.”Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.