1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Uygun fiyatlı kablosuz oyuncu kulaklığı tanıtıldı!

Uygun fiyatlı kablosuz oyuncu kulaklığı tanıtıldı!

JBL-kablosuz-kulaklık-modelleri-IFA’da-görücüye-çıktı-2-bir-portal

Birçok farklı ürün gamına sahip olan Rapoo, yeni Bluetooth özelliğine sahip oyuncu kulaklığını duyurdu. Kulaklık su geçirmezliği ve dayanıklılığı ile ilgileri üzerine çekiyor.

İlgili Yazı

Kablosuz Kulaklık Pazarı Gün Geçtikçe Büyüyor

Rapoo Bluetooth oyuncu kulaklığı iddialı geliyor!

Çin menşeili teknoloji firması Rapoo, yeni Bluetooth oyuncu kulaklığı VPRO VM300’ü Hindistan’da duyurdu. Bluetooth bağlantısını kullanacak yarı kablosuz kulaklık, su ve toza karşı dayanıklı olacak. Böylece spor yaparken kulaklık takan Kullanıcılar, zorlu koşullar altında bile müzik dinleyebilecek.

İnce ve sade bir dizayna sahip olacak kulaklıklar, Bluetooth 4.1 teknolojisini kullanacaklar. Bluetooth 5.0 teknolojisi maliyet farklarından ötürü tercih edilmemiş. Üründe müzik kontrollerini yapabileceğiniz ve arama yanıtlayabileceğiniz bir kontrol mekanizması bulunuyor. Bu mekanizma üzerinde üç adet tuş barındırıyor.

VPro-VM300-Gaming-headset-2-bir-portal (1)

Mobil oyunculara ve sporculara hitap eden bu kulaklık IP44 sertifikasına sahip. Böylece cihaz ter konusundada kullanıcıları mutlu edeceğe benziyor. Qualcomm’un APTX çipsetlerini kullanan kulaklıklar, oyuncuları ses konusunda mutlu etmeyi hedefliyor. APTX ayrıca bağlantı kopmalarına da dayanıklı. Böylece kullanıcılar kesintisiz bir deneyim yaşayabilecekler.

Çift bataryaya sahip kulaklıklar, 7 saat kesintisiz kullanım süresi ve 240 saat bekleme süresine sahip olacaklar. Cihaz, üzerindeki hızlı şarj teknolojisi sayesinde de hızlı bir şekilde şarj olabilecek.

Cihaz öncelikli olarak Hindistan’da ve Amazon’da piyasaya sürülecek. Ardından ürünün diğer ülke pazarlarına da açılması bekleniyor. Belirlenen Hindistan fiyatı ise 3.000 Hindistan Rupisi. Bu yaklaşık 250 TL yapmakta. Ürün siyah ve beyaz renk seçenekleri ile sunulacak

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Teknoloji Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen