1. Ana Sayfa
  2. +18
  3. Ünlü İsimlerin İlk Cinsel Deneyimleri

Ünlü İsimlerin İlk Cinsel Deneyimleri

Cinsellik ülkemiz sınırları altında hala bir tabu olarak görülse de, aslında katiyen utanılmaması ve rahatça konuşulması gerekilen bir konudur. Pek çok kadın, cinsel yönden kendilerini keşfedemediği için neyden zevk aldıklarını bile bilmemektedir. Öncelikle cinselliğin utanılacak bir şey olmadığını ve her bireyin önce kendisini tanıyabilmesi için bu konularda açık olmasını dile getiriyoruz. Şimdi ise konumuz bambaşka! Bilindiği gibi ilk cinsel deneyim çoğu zaman hayal kırıklığı ile sonuçlanabiliyor. Şuan her bireyin gözünde seks tanrısı ve tanrıçası gibi görünen ünlüler bile zamanında kötü bir deneyim ile cinselliğe merhaba demiş… İlk cinsel deneyimlerini açıkça anlatan ünlülerden birkaç tanesini sizler için derledik. İşte, ünlülerin ilk cinsel deneyim hikayeleri…

Megan Fox

ünü-isimlerin-ilk-cinsel-deneyimleri-bir-portal 1
Bilindiği gibi Megan Fox, sayısız erkeğin hayallerini süsleyen bir kadındır. Megan Fox’un ilk cinsel tecrübesi ise hiçte gülünç değilmiş. İlk seks tecrübesini aşık olduğu bir erkek ile gerçekleştirdiğini söyleyen Megan Fox, “birçok kez tuhaf seks yaptım fakat ilk seksim çok hoştu” diye eklemiş.

Krysten Ritter

ünü-isimlerin-ilk-cinsel-deneyimleri-bir-portal 2
Ünlü model ve kullanıcı Krysten Ritter ise ilk cinsel tecrübesini epey garip yaşayanlardan… Filmleri aratmayan bir ilk deneyime imza atan Krysten Ritter, ilk seks yaptığı kişiyi tam bir “kötü çocuk” olarak betimliyor. İlk seksini ise basketbol antremanından önce, anne ve babasının minibüsünde yapmış. İlk deneyim için ekstrem bir tercih doğrusu…

Jessica Alba

ünü-isimlerin-ilk-cinsel-deneyimleri-bir-portal 3
Güzel kullanıcı Jessica Alba, ilk seks tecrübesini iyi geçirenlerden… Aslında bunun asıl nedenini ise etrafındaki her bireyin ilk deneyimlerinin çok kötü olmasından kaynaklandığını söylüyor. Bunu bildiği için Alba, ilk tecrübesini çok aceleye getirmemiş ve gerçekten aşık olduğu birisi ile yapmak istediğine karar vermiş. 18 yaşındayken gerçekten aşık olduğu kişi ile ilk tecrübesini yaşayan aktris, bu deneyime olumlu bakıyor.

Lena Dunham

ünü-isimlerin-ilk-cinsel-deneyimleri-bir-portal 4
Film ve dizileri ile adından söz ettiren Lena Dunham’ın ilk tecrübesi biraz acı dolu geçmiş… İlk beraberlik yaşayacağı şahsa bakire olmadığını söylemeyen Dunham’ın canı düşündüğünden biraz fazla yanmış. Partnerinin de oldukça gergin olduğunu dile getiren Dunham, beraberlik sonrası partneri ile konuştuğunu ve tecrübesinden pişman olmadığını da söylüyor. Bu yaşadıklarını ise hemen annesine anlatmış.

Ansel Elgort

ünü-isimlerin-ilk-cinsel-deneyimleri-bir-portal 5
Genç kullanıcı Ansel Elgort, 14 yaşında yaşadığı ilk tecrübesini başarısız olarak nitelendiriyor. “Ne yaptığımın farkında değildim” diyen kullanıcı, şuan o ana yeniden dönse, çoğu şeyi farklı yapacağını söylüyor.

Ashton Kutcher

ünü-isimlerin-ilk-cinsel-deneyimleri-bir-portal 6
İlk cinsel tecrübesini 15 yaşında yaşayan Ashton Kutcher, 2 saniyelik Dünya rekoru ile en başarısızlar listemize girmeye hak kazanıyor. Ormanlık bir alanda olup biten bu seksten sonra Kutcher, aslında daha iyi seks yapabildiğini göstermek için 2 yıl sonra aynı kız ile yeniden beraber olmuş. Azmin elinden kim kurtulur ki?

Kim Kardashian

ünü-isimlerin-ilk-cinsel-deneyimleri-bir-portal 7
15 yaşında ilk tecrübesini yaşamak istediğine karar veren Kim Kardashian, bunu ilk olarak annesi Kris Jenner ile paylaşmış. Kızını dinleyen ve doğum denetimi için bilgilendiren Kris Jenner’den izni kapan Kim Kardashian’ın ilk tecrübesinin başarılı geçtiğini varsayıyoruz. Üstelik Kim Kardashian ilk seksini, Michael Jackson’un yeğeni TJ Jackson ile yapmış.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen