1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Ünlü Baba Vanga `dan Ürkütücü 4 Kehanet

Ünlü Baba Vanga `dan Ürkütücü 4 Kehanet

Asıl adı Vangelia Pandeva Dimitrova olan 1996 yılında yaşamını yitiren dünyaca ünlü Bulgar kahin Baba Vanga’nın, yaşamı boyunca gelecek ile ilgili çoğu kehanette bulunduğu biliniyor. Gelin Baba Vanga’nın 2019 yılı ile ilgili bulunduğu kehanetlere beraber göz atalım.
1911 yılında Makedonya’da doğan ve 16 yaşındayken üzerine düşen bir yıldırımla görme yetisini kaybeden Baba Vanga, dünyanın en ünlü kahinlerinden biri. Onu tanıyan çoğu kişinin paranormal yeteneklere sahip olduğu ile ilgili şüphe duymadığı Baba Vanga, gelecek ile ilgili bulunduğu kehanetlerin gerçek çıkmasıyla dünya çapında tanınır hale gelmişti.

kahin-baba-vanga-bir-portal 1
Yaşamını yitirmeden önce Bulgar incelemeciler tarafından kehanetleri kaleme alınan Baba Vanga’nın, tarihteki çoğu olayı daha önceden tahmin ettiği biliniyor. Yakın tarihte gerçekleşen 11 Eylül saldırılarını, Brexit’i ve DEAŞ yapılanmasını yaşamını yitirdiği 1996 yılından önce tahmin eden Baba Vanga’nın kehanetleri, 5079 yılında dünyadaki yaşamın sona ermesiyle tamamlanıyor.

5079 yılına kadar belli zaman Aralıkları için tahminlerde bulunan ünlü kahinin 2019 yılı ile ilgiliki kehanetleri ise son derece korkutucu. İşte BabaVanga’nın yıllar öncesinden 2019 yılı ile ilgili yaptığı o tahminler.

1. “2019 yılı, Avrupa’nın ekonomik çöküşüne sahne olacak”

kahin-baba-vanga-bir-portal 2
2019 yılında Avrupalı devletlerin yaptıkları yanlış atılımlar ve aralarındaki anlaşmazlıklardan ötürü ekonomik problemler yaşanacağını söyleyen Baba Vanga, Avrupa ekonomisinin yerle bir olacağı kehanetinde bulunmuştu. Bu kehanetin gerçekleşmesi halinde, dünya ekonomik yapısı son derece farklı bir şekle bürünebilir.

2. “Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e suikast düzenlenecek”

kahin-baba-vanga-bir-portal 3
Baba Vanga’nın yıllar önce Rus lider ile ilgili bulunduğu kehanete göre Rusya Devlet Başkanı’nın kendi güvenlik ekibinden biri, başkana suikast düzenleyecek. Alınan notlarda Baba Vanga’nın Vladimr Putin’in yaşayıp yaşayamayacağı ile ilgili bir tahminde bulunmadığı da paylaşılıyor.

3. “Asya kıtasında dev bir tsunami yaşanacak”

kahin-baba-vanga-bir-portal 4
Rusya’ya düşecek bir göktaşının hemen sonrasında Asya kıtasında dev bir tsunami yaşanacağı kehanetinde bulunan Baba Vanga, adeta 2004 yılında yaşanan tsunami felaketinin benzerini tarif ediyor. Baba Vanga’nın bu felaketten etkilenecek ülkeler ile ilgili bir tahminde bulunmadığını ekleyelim.

4. “ABD Başkanı Donald Trump, çok ciddi bir hastalığa yakalanacak”

kahin-baba-vanga-bir-portal 5
Ülke liderlerinden Putin’e ek olarak ABD Başkanı Donald Trump ile ilgili da bir kehanette bulunan Baba Vanga, Trump’ın sağır olmasına ve beyin travması geçirmesine neden olacak ağır bir hastalığa yakalanacağı tahmininde bulunmuştu. Ünlü kahinin hastalık sonrası ile ilgili ise herhangi bir tahmini bulunmuyor.

Balkanların Nostradamus’u olarak bilinen ünlü kahin Baba Vanga’nın 2019 kehanetlerini sizlerle paylaştığımız haberimizin sonuna geldik. Baba Vanga’nın tahminlerinin tutup tutmayacağını, hep beraber yaşayarak göreceğiz ama bu kehanetlerden birinin bile gerçek olması halinde dünyanın eskisi gibi bir yer olmayacağı net. Sizce, bu kehanetlerden gerçekleşme olasılığı yüksek olanlar hangileri? Cevaplarınızı yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen