İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Ücretsiz PUBG Lite çıkmadan rekor kırdı!

Ücretsiz PUBG Lite çıkmadan rekor kırdı!

Dünyaca meşhur Battle Royale oyunu PUBG’nin düşük sistemli bilgisayarlar için geliştirilen versiyonu ülkemizde ön kayıt sürecine girdi. Ücretsiz PUBG Lite 9 Mayıs’ta başlamış olan ön kayıtta üstün dereceli kırarak bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Ücretsiz PUBG Lite Türkiye için geri sayım başladı

9 Mayıs’ta ön kayıtların başladığı parasız PUBG Lite Türkiye için kayıtlar 23 Mayıs’a kadar sürecek. Oyun 21 Mayıs günü ön indirmeye açıldı. İlk iki hafta arasında 300 binden fazla ön kayıt alan oyun, bir rekora imza atmış oldu.

pubg-mobile-lite-surumu-cikti-habermi

Oyunda ilk 50 bin kaydın ardından M416 Kaplan ve Çita Paraşütü armağan edildi. 150 bin kayda ulaşınca hediyeler Atkı (Siyah), Gözlük (Sarı), PUBG Atkısı (Altın) ve Uzun Kollu Çizgili Gömlek (Sarı) olarak değişti. Son olarak 300 bin kaydın arkasından Sporcu Üst (Kırmızı) ve Kanlı Askeri Pantolon ödülleri belirtildi.

İlgili Yazı

Uygun fiyata Xbox Game Pass üyeliği için son fırsat!

Oyunun sloganı #herkesePUBGLITE. Ülkemizde milyonlarca oyuncuya haiz oyun, bu sayede düşük sistemli masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarla da oynanabiliyor. Son hayatta kalanan kazandığı oyun her uygar PC ve dizüstüde ücretsiz olarak oynanacak.

Ayrıca, PUBG LITE sosyal medya hesaplarını takip ederek, Facebook Live üzerinde düzenlenen canlı yayınlara katılarak PUBG yetkililerinden oyun hakkında daha çok bilgi almak olası.
Ücretsiz PUBG Lite Türkiye için 23 Mayıs’tan itibaren oynanabilir olacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen