1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Twitter yeni bir özellik üzerinde çalışıyor!

Twitter yeni bir özellik üzerinde çalışıyor!

twitter-yeni-bir-ozellik-uzerinde-calisiyor-bir-portal-min

En büyük sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter, Kullanıcılarına yeni bir özellik sunmaya hazırlanıyor. Gelin konunun ayrıntılarına beraber göz atalım.

İlgili Yazı

Twitter’dan yeni iPhone’lar için karanlık mod!

Twitter yeni özellik üzerinde çalışıyor!

Twitter, şu an kusursuz olmaktan uzak bir sosyal ağ platformu ve gün geçtikçe bu eksiklerini kapamak için güncellemeler yapıyor. Web sitesi, yakın zamanda yaptığı güncelleme ile beraber, Kullanıcılara algoritma tabanlı zaman çizelgesinden tweetlerin kronolojik zaman çizelgesine göre sıralanmasına geri dönme opsiyonunu sundu. Hem android hem de iOS Kullanıcılarına gelen bu özellik, birçok Kullanıcıyı memnun etti. Ardından OLED cihazlar için tam gece modu özelliğini de sunan şirket, şimdi de farklı bir özellik üzerinde çalışıyor.

Bu yeni sunulacak bilhassa birlikte Kullanıcılar, bir tweetin altındaki yorumları izlerken basitlik sağlaması amacıyla, yorum yapan Kullanıcıların üzerinde “mentioned” etiketi, tweet sahibi yoruma yanıt vermişse “authoretiketi görecek.

Bahsi geçen bu etiketler bazı Kullanıcılar için görünmeye başladı, bazı Kullanıcılar ise henüz bu özelliğe kavuşmadı. Bu özellik önemsiz gibi gözükse de uzun konuşmalarda ve tweet zincirlerinde son derece yardımcı bir özellik olacakmış gibi gözüküyor.

Özellik henüz test aşamasında olmasından son dizaynın bu olacağı net olamamakla birlikte, Kullanıcıların bazıları bunun kullanıcı arayüzü dizaynını bozduğundan şikayetçi. Bazı Kullanıcılar bunun daha ufak bir biçimde sunulması gerektiğini savunurken, bazı Kullanıcılar ise bunun çeşitli rozetler vasıtasıyla yapılması gerektiğini söylüyor.

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Sosyal Medya Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen