İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Turkcell, 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB İnternet Hediye Dağıtacak

Turkcell, 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB İnternet Hediye Dağıtacak

Mobil internetin her zerresine gereksinimimizin bulunduğu bu dönemde, fiyatların artması canları sıkıyor. Her şeye karşın operatörlerin yüzleri güldüren kampanyaları bir nebze olsun içleri rahatlatıyor. Turkcell ’in 28 Ocak’tan itibaren başlayıp 6 hafta süresince toplamda 25 GB internet armağan vereceği “#senyapdiye” kampanyasının detaylarına değiniyoruz.
Faturalar kabarıyor, hem evde hem de cepte internetin maliyeti yükseliyor. Artık telefonlarımız daha çok veri tükettiği amacıyla aboneliklerimizin standart veri paketleri yetersiz gelmeye başlıyor. Bu sırada operatörler, kullanıcılarını kaybetmemek adına çeşitli kampanyalar düzenliyorlar.

Vodafone’un Yanımda programındaki haftalık armağanlerine benzer bir ismim atan Turkcell, 28 Ocak-10 Mart tarihleri arasında geçerli olan, toplamda 25 GB internet armağanlı kampanyasını başlattı.

turkcell-internet-bir-portal 1
Sen Yap Diye Bedava İnternet adıyla düzenlenen kampanyada, her hafta değişik şartları yerine getiren kullananlara 3 ila 10 GB internet paketi armağan ediliyor. Toplamda 25 GB interneti bedava şekilde kullanmak, fazlası Turkcell abonesinin yüzünü güldürecektir.

Peki hangi hafta, hangi şartlar karşılığında, ne kadar bedava internet armağansi var?
1. Hafta: 28 Ocak – 3 Şubat / Fizy’den 25 şarkı dinleyene: 3GB
2. Hafta: 4-10 Şubat / TV+ programı üzerinden 25 dakika TV izleyene: 3GB
3. Hafta: 11-17 Şubat / Dergilik’ten 25 yayın indirene: 3GB
4. Hafta: 18 Şubat – 24 Mart / Yaani programından 25 adet arama yapana: 3GB
5. Hafta: 25 Şubat – 3 Mart: Lifebox programına telefon rehberini yedekleyene: 3GB
​6. Hafta: 4 – 10 Mart / Paycell ile tek seferde 25 ya da üzeri alış veriş yapana: 10 GB
Kampanyanın belki de en eksik tarafı, verdiği armağan internetlerin 24 saat geçerli olması. Yani hediyeyi aldıktan ileri gün içerisinde kullanım yapmazsanız, hakkınız kayboluyor.

Turkcell, tüm abonelerin kampanyaya katılabileceğini söylüyor. Bunun amacıyla abonelerin BiP mesajlaşma programını indirip #senyapdiye adlı kampanya kanalını takip etmeniz gerekiyor. Eğer halihazırda BiP programınız varsa, App Store ya da Google Play Store üzerinden son versiyona güncellendiğini denetim edebilirsiniz.

Kampanya ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen