İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Otomobil
  3. Toyota, 2020 Highlander İçin Alışılmışın Dışında Bir Tanıtım Filmi Yayımladı

Toyota, 2020 Highlander İçin Alışılmışın Dışında Bir Tanıtım Filmi Yayımladı

19 Nisan’da başlayacak olan New York Uluslararası Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkmaya hazırlanan Toyota’nın 2020 Highlander aracı için enteresan bir tanıtım videosu yayımlandı. 200 ayrı parçanın resim bir bütün oluşturması için özel olarak konumlandırıldığı eser, Michael Murphy tarafından oluşturuldu.

2013 yılında New York Uluslararası Otomobil Fuarı’nda karşımıza çıkan Toyota Highlander’ın yeni sürümü da yine New York’ta tanıtılacak. Japonya merkezli dev otomobil üreticisi, aracın lansman tarihine oldukça az bir süre kala araç için hazırlanan yeni bir tanıtım filmi yayımladı.

toyota-2020-highlander-icin-alisilmisin-disinda-bir-tanitim-filmi-yayimladi-bir-portal

Daha önceki otomobil reklamlarına göre alışılmışın dışında olan bu tanıtım filmi, 2020 model yeni SUV’nin elle boyanmış 200 ayrı parçasının bir araya getirilerek oluşturulan parçalı bir modelini bizlerle buluşturuyor. Birbirinden bağımsız olarak tavana asılan parçalara bakıldığında karmaşık bir biçim ile karşılaşılsa da belirlenen özel bir yönden bakıldığında Toyota Highlander’ı görmek mümkün.

İlgili Yazı

Uygun fiyatlı Ford Mustang geliyor!

Michael Murphy’nin 2 aylık çalışması sonucu oluşturduğu eserin bulunduğu tanıtım filmini alttaki videodan izleyebilirsiniz. 2020 Toyota Highlander’ın bütün ayrıntılarıyla tanıtılacağı New York Uluslararası Otomobil Fuarı’nın 19 Nisan’da kapılarını ziyaretçilerine açacağını ama 17 Nisan’daki basın tanıtım günleriyle bazı ayrıntıların da paylaşılabileceğini ekleyelim.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen