İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Oyun
 3. Toplam Fiyatı 85 TL Olan Grid 2 ve DLC’leri, Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu

Toplam Fiyatı 85 TL Olan Grid 2 ve DLC’leri, Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu

Steam’de 49 TL karşılığında satılan Grid 2, Humble Bundle üzerinden para ödemeden dağıtılıyor.
Kısa süreliğine yaptığı indirimlerle ve fırsatlarla kullanıcıları cezbeden Humble Bundle, efsane sayılacak bir indirime daha imza attı. Çevrimiçi oyun dağıtım platformu olan Steam’de 49 TL’ye satılan yarış oyunu Grid 2, 36 TL dşayetindeki DLC paketleriyle birlikte, Humble Bundle’da toplam 3 gün sürecek olan bir kampanyaya girerek tamamıyla bedava oldu.

Grid 2 nasıl bir oyun?

2013 yılındaki çıkışından beri gönüllerdeki tahtını koruyan Grid 2, 2008 yılında piyasaya sürülen bir önceki oyunu Grid’in devam serisi olarak bizleri karşılamıştı. Her iki oyunun da geliştiricisi olan Codemasters, Grid serisinde yarış sözcüğünün ne demek olduğunu hem resimleriyle hem oyun motoruyla hem de efsane ses ayrıntılarıyla oyunculara tekrar tanımlatıyor.

Grid 2 kalıcı olarak bedava bir biçimde nasıl indirilir?

 • İlk olarak, şayet Humble Bundle hesabınız yoksa buraya tıklayarak kendinize yeni bir hesap oluşturmanız, şayet ki hesabınız varsa hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.
 • Hesap oluşturma ya da hesaba giriş prosedürlerini tamamladıktan sonra Grid 2’nin Humble Bundle’daki kampanya sayfasına buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

grid-2-ve-dlcleriücretsiz-steam-bir-portal 1

 • Karşınıza çıkacak olan “GET THE GAME” düğmesine,

grid-2-ve-dlcleriücretsiz-steam-bir-portal 2

 • ve sonrasında “GET IT NOW” yazılarının olduğu düğmeye tıklayınız.

grid-2-ve-dlcleriücretsiz-steam-bir-portal 3

 • Daha önce Steam hesabınızı bağlamadıysanız karşınıza “Link Steam Account” ibareli bir uyarı çıkacaktır. Bu yol ile Steam hesabınıza giriş yapın ve Steam hesabınızı Humble Bundle’a bağlayın.
 • Eğer ki daha önce Steam hesabınızı bağladıysanız bu adımı atlayabilirsiniz çünkü karşınıza bir uyarı çıkmayacaktır.

grid-2-ve-dlcleriücretsiz-steam-bir-portal 4

 • Karşınıza çıkacak olan ekranda “ORDER COMPLETE” (sipariş tamamlandı) yazısını göreceksiniz. Şimdi yapmanız gereken ise Humble Bundle hesabınıza bağlı olan e-posta adresinize giriş yapmak.

grid-2-ve-dlcleriücretsiz-steam-bir-portal 5

 • Humble Bundle’dan e-posta adresinize gelecek olan e-postadaki “Download Now” opsiyonune tıklayın. Eğer e-postayı göremiyorsanız; Spam, Tanıtım, Sosyal gibi kısımları da kontrol etmeyi unutmayın.

grid-2-ve-dlcleriücretsiz-steam-bir-portal 6

 • Açılacak olan bağlantıda sayfanın aşağısına doğru inin. Steam başlığının altındaki “Reveal Your Steam Key” düğmesine tıklayın.

grid-2-ve-dlcleriücretsiz-steam-bir-portal 7

 • Butona tıkladığınızda oyununuza ait kod karşınıza gelecektır. Bu kodun yanındaki “Reedem” düğmesine tıklayın ve açılan Steam sayfasına geçiş yapın.

grid-2-ve-dlcleriücretsiz-steam-bir-portal 8

 • Steam Abonelik Sözleşmesi içerikli kutucuğu işaretleyin ve Devam Et düğmesine tıklayın.

grid-2-ve-dlcleriücretsiz-steam-bir-portal 9

 • Bütün prosedürler bu kadar. Oyuna Steam kütüphanenizden erişebilir ve dilediğiniz gibi pistlerin tozunu attırabilirsiniz.

Not: E-postanızdaki “Download Now” ibaresine tıkladıktan sonra açılan sayfada oyunun kodu altında, Grid 2’nin 18’er TL’lik ek paketlerinin (DLC) kodları da bulunmaktadır. Dilerseniz bu kodları da aynı yolla etkinleştirebilir ve oyununuzu toplamda 36 TL dşayetindeki DLC paketleriyle daha da iyi bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen