1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Toplam Değeri 77 TL Olan, Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz 8 Android Oyun ve Uygulama

Toplam Değeri 77 TL Olan, Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz 8 Android Oyun ve Uygulama

Google Play Store’un cuma indirimleri başladı ve çoğu oyun ve program bedava olarak kullanıma sunuldu. Bu yazımızda kısa süreliğine tamamiyle bedava olarak indirebileceğiniz oyun ve programları sizler ile paylaşacağız.
2019‘un ilk ayı bitmek üzereyken Google Play Store, çoğu programda indirime gitti. Bazı programları tamamiyle bedava duruma getiren Google, bu indirimlerin kısa süreceğini açıkladı. Eğer siz de Android kullanıcısıysanız, listemizi incelemenizde fayda var. İşte cuma indirimleriyle tamamiyle bedava olarak indirebileceğiniz 8 program ve oyun.

1. HD Camera Pro / Normal Fiyatı: 26.99 TL

android-uygulama-birportal 1
Mobil fotoğrafçıların vazgeçilmezi olan HD Camera Pro, sadece 2 günlüğüne tamamiyle bedava olarak indirilebilecek. Pozlama, netleme, beyaz dengesi, ISO gibi parametrelerin tamamını sizin kontrolünüze veren bu program ile fotoğraf çekmekten keyif alacaksınız. Uygulamayı alttaki bağlantıdan Android cihazınıza indirebilirsiniz.

2. TODO New Missions / Normal Fiyatı: 13.99 TL

android-uygulama-birportal 2
Yapılması gereken şeyleri unutanlardansanız bu program tam da size göre. Diğer yapılacaklar listesi programlarından değişik olarak, vakası keyifli duruma getiren TODO New Missions, 4 gün boyunca indirimde kalacak. Bu programlamayı tamamiyle bedava olarak indirmek dilerseniz alttaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

3. Zenge / Normal Fiyatı: 2.99 TL

android-uygulama-birportal 3
Dünyalar ve zamanlar arasında sıkışan Eon’un öyküsünün anlatıldığı yapboz oyunu Zenge de bu hafta indirime giren oyunlardan biri. Yalnızca 6 saat amacıyla bedava olarak indirilebilecek Zenge’de görkemli görseller ve müzikle yaratılan harika atmosfere kendinizi kaptırabilirsiniz. İndirimin zamanı kısa bulunduğu amacıyla acele etmelisiniz. Hemen alttaki bağlantıdan Zenge oyununu Android cihazınıza indirebilirsiniz.

4. Chess 3D Animation / Normal Fiyatı: 0.59 TL

android-uygulama-birportal 4
Eğer iyi bir satranç oyuncusuysanız, muhakkak Chess 3D Animation’ı denemelisiniz. Satranç oyununa değişik bir bakış açısı kazandıran bu oyunda stratejilerinizi konuşturabilirsiniz. Zengin animasyonlarıyla ilgi çeken Chess 3D Animation, sadece 2 gün boyunca indirimde kalacak. Siz de Chess 3D Animation’ı alttaki bağlantıdan Android cihazınıza indirebilirsiniz.

5. Amazing Taxi Simulator / Normal Fiyatı: 1.39 TL

android-uygulama-birportal 5
Araç simülasyon oyunlarından keyif alan biriyseniz Amazing Taxi Simulator’ı çok seveceksiniz. Yüksek kaliteli grafikleri ve kusursuz çalışan fiziksel motoru yardımıyla oynarken katiyen sıkılmayacağınız bu oyunda kullanıcılar amacıyla değişik değişik oyun modları hazırlanmış. 6 gün boyunca indirimde kalacak Amazing Taxi Simulator’ı alttaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

6. Hereos of Magic-Card Battle Pro / Normal Fiyatı: 3.99 TL

android-uygulama-birportal 6
Strateji oyunlarını sevenler amacıyla de harika bir indirim siz konusu. Hereos of Magic-Card Battle Pro oyunu 6 gün boyunca bedava olarak indirilebilecek. 3 dakikalık savaşlarda elinizdeki kartları ve stratejilerinizi kullanarak rakiplerinizi alt edeceğiniz oyunu, alttaki bağlantıdan Android cihazınıza tamamiyle bedava olarak indirebilirsiniz.

7. 13 Puzzle Rooms / Normal Fiyatı: 12.99 TL

android-uygulama-birportal 7
Evden kaçış oyunlarını sevenlerin başından kalkmak istemeyeceği 13 Puzzle Rooms, 7 gün boyunca bedava olarak indirilebilecek. Size verdiği ipuçlarından yola çıkarak kilitli kapıları açıp başarıya ulaşacağınız oyunda oldukça zor bulmacalar bulunuyor. 13 Puzzle Rooms oyununu siz de alttaki bağlantıdan bedava olarak indirebilirsiniz.

8. OneUI Dark- Icon Pack / Normal Fiyatı: 13.99 TL

android-uygulama-birportal 8
Akıllı telefonunuzdaki program ikonlarının görünüşünden sıkıldıysanız OneUI DarkIcon Pack şiir gibi harika bir çözüm sunuyor. OneUI ikonlarının koyu renkli versiyonlarını yayınlayan bu program Google Play Store üzerinden 5 gün boyunca bedava olarak indirilebilecek. Siz de alttaki bağlantıdan OneUIDark ikon programını Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen