1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Toplam Değeri 65 TL Olan, Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz 5 Android Uygulama

Toplam Değeri 65 TL Olan, Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz 5 Android Uygulama

Her hafta farklı tarzdaki kısa süreliğine bedava oyun ve uygulamaları derlemeye çalıştığımız uygulama listemizin bu haftaki yazısında işinize yarayacak çoğu uygulamayı bulabilirsiniz.
Her hafta belirli uygulamalar Google Play Store üzerinde kısa süreliğine bedava oluyor. Biz de sizler için işinize yarayabileceğini düşündüğümüz uygulamaları derledik. Yorumlarınızı da dikkate alarak ikon paketlerine ağırlık vermemeye çalıştık yalnız bazı okuyucularımızın talebi üzerine bir adet ikon paketi eklemeyi de unutmadık.

Network Manager – Network Tools & Utilities (Pro)

Eski fiyat: 33,99 TL

İndirme sayısı: 50.000+

Cihazınızın bağlantılarını yönetip bunları görüntüleyebileceğiniz profesyonel bir uygulamanın kısa süreliğine bedava olduğunu söylesek ne derdiniz? Network Manager vasıtası ile bütün bağlantılarınızı görüntüleyip ulaşmak istediğiniz bilgilere basitçe erişebilirsiniz.

Buradan indirebilirsiniz.

Greenskin Invasion

toplam-degeri-65-tl-olan-kisa-sureligine-ucretsiz-5-android-uygulama
Eski fiyat: 11,99 TL

İndirme sayısı: 1.000+

Strateji ve zindan oyunlarının bir araya geldiği bu macera dolu oyunda çoğu farklı oyun modu vasıtası ile canınız sıkılmayacak. Onlarca görevi tamamlarken kahramanınızı da geliştirmeye çalışacağınız bu oyunda hayatta kalmayı başarabilecek misiniz?

Buradan indirebilirsiniz.

Tiny Habit – daily habit tracker

toplam-degeri-65-tl-olan-kisa-sureligine-ucretsiz-5-android-uygulama 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eski fiyat: 6,89 TL

İndirme sayısı: 5.000+

Alışkanlıklarınızı izlerken sizi yapmayı istediğiniz bir şey konusu ile ilgili motive de eden uygulama vasıtası ile her şey bir çocuk oyuncağına dönüşecek. Belirli bir alışkanlık edinmekte zorlanıyorsanız bu uygulamayı hiç düşünmeden indirin deriz.

Buradan indirebilirsiniz.

AppTime Pro – phone usage tracker

toplam-degeri-65-tl-olan-kisa-sureligine-ucretsiz-5-android-uygulama 2

Eski fiyat: 6,89 TL

İndirme sayısı: 1.000+

AppTime Pro uygulaması vasıtası ile hangi uygulamada ne kadar vakit geçirdiğinizi takip edebilirsiniz. Telefonunuzla fazla vakit geçirdiğinizi düşünüyorsanız bu uygulamayı indirerek bunu kontrol edebilirsiniz. Fazla kullanımda bulunduğunuz zaman sizi uyaran uygulama vasıtası ile Telefonunuza hapsolmayacaksınız.

Buradan indirebilirsiniz.

Foro – Icon Pack

toplam-degeri-65-tl-olan-kisa-sureligine-ucretsiz-5-android-uygulama 3
Eski fiyat: 7,19 TL

İndirme sayısı: 10.000+

Buradan indirebilirsiniz.

Listemizin son sırasında, yazımızın başında da açıkladığimiz üzere bir ikon paketi bizleri karşılıyor. Yuvarlak bir dizayna sahip olan ve kabartma efekti verilmiş olan ikon paketiyle Telefonunuzun havasını anında değiştirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra 18 adet QHD duvar kağıdına da sahip olan ikon paketinin kısa bir süre için bedava olduğunu hatırlatmakta yarar
Bu hafta kısa süreliğine bedava olan uygulamaları listelediğimiz yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Listemizde daha fazla görmek istediğiniz ve ya“Bu da olsa iyi olurdu” dediğiniz noktaları yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Haftaya diğer bir yazımızda görüşmek üzere, güzelça kalın (:

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen