1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Değeri 59 TL Olup Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Oyun ve Uygulama

Değeri 59 TL Olup Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Oyun ve Uygulama

Android oyuncuları için haftanın beklenen günü geldi ve Google Play Store’un cuma indirimleri başladı. Birçok oyun ve uygulamanın kısa bir süre için para ödemeden indirilebileceği indirimlerden seçtiğimiz 10 oyun ve uygulamayı sizlerle paylaşacağımız yazımıza hoş geldiniz.
Barselona’da 25 Şubat günü başlayacak Mobil Dünya Kongresi MWC 2019’un heyecanı yavaş yavaş hissedilmeye başlandı. Kongreyi beklerken sıkılmaktan korkuyorsanız, tam da size göre oyunlar ve programların olduğu listemize göz atmanızda fayda var. İşte Google Play Store’da bu hafta indirime giren ve kısa süre için para ödemeden indirebileceğiniz 10 Android oyun ve uygulama.

1. KUNI Fotoğraf ve Video Düzenleyici

android-ücretsiz-uygulama-bir-portal 1
Normal fiyatı: 20,99 TL

Geçmiş döneme ait fotoğraf ve videolar hoşunuza gidiyorsa, KUNI Fotoğraf ve Video Düzenleyici tam da size göre bir düzenleme uygulaması. Hem fotoğraflarınızı hem de videolarınızı düzenleyebileceğiniz uygulama, size 180’den çok filtre sunuyor. Sunduğu hazır ayarlarla son derece basit bir kullanımı olan uygulamayı, alttaki bağlantıdan tamamiyle para ödemeden indirebilirsiniz.

KUNI fotoğraf ve video düzenleyici

2. Pil Çubuğu – Battery Bar

android-ücretsiz-uygulama-bir-portal 2
Normal fiyatı: 1,79 TL

Bildirim çubuğunuzu özelleştirerek pil düzeyinizi kontrol etmenizi sağlayan uygulama ile pil yüzdenizin değişimini resim olarak izlemeniz mümkün. Pil çubuğunun kalınlığını, rengini ve konumunu şahsileştirmenize imkân tanıyan Pil Çubuğu adlı uygulamayı, alttaki bağlantıdan para ödemeden indirebilirsiniz.

Pil çubuğu – Battery Bar

3. Round Corners

android-ücretsiz-uygulama-bir-portal 3
Normal fiyatı: 1,79 TL

Akıllı telefonunuzun ekranının köşeli olması sizi rahatsız ediyorsa, Round Corners tam da size göre bir uygulama. Android 4.0 ve üzeri bütün cihazlarda kullanılabilen uygulama, bunun yanı sıra Türkçe dil desteği de sunuyor. Yuvarlaklaştırdığınız köşelerin rengini ve saydamlığını değiştirmenize de imkân tanıyan Round Corners programını, alttaki bağlantıdan para ödemeden indirebilirsiniz.

Round Corners 

4. Decoy PRO

android-ücretsiz-uygulama-bir-portal 4
Normal fiyatı: 7,19 TL

Çıktığınız avlarda akıllı telefonunuzla avlamak istediğiniz hayvanlara ait sesler çıkarmak ister miydiniz? 70’ten çok türün seslerinin bulunduğu Decoy PRO’yu eğlence amaçlı da kullanmanız mümkün. Geliştiricisi tarafından sürekli yeni seslerin eklendiği uygulamayı, alttaki bağlantıdan para ödemeden indirebilirsiniz.

Decoy PRO

5. Zombie Infinity War VIP

android-ücretsiz-uygulama-bir-portal 5
Normal fiyatı: 5,59 TL

Zombi oyunlarını sevenlerdenseniz, Zombie Infinity War adlı oyunu mutlaka indirmelisiniz. Periyodik Aralıklarla oluşturulan liderlik tabloları vasıtası ile dostlarınızla rekabete girip birbirinden zorlu bölümlerde zombilerle mücadele edeceğiniz oyunun kontrolleri de son derece basit. Reklam içermeyen Zombie Infinity War VIP’yi alttaki bağlantıdan para ödemeden indirebilirsiniz.

Zombie Infinity War VIP

6. LASERBREAK 2 Pro

android-ücretsiz-uygulama-bir-portal 6
Normal fiyatı: 1,99 TL

Oyun içindeki aynaları, prizmaları ve daha çoğu farklı objeyi kullanarak lazeri hedefe ulaştırmanız gereken LASERBREAK 2 Pro, bakış açınızı ve strateji planlama yeteneğinizi geliştirebileceğiniz bir optik oyun. 119 zorlu bölümle mücadele edeceğiniz LASERBREAK 2 Pro’yu alttaki bağlantıdan para ödemeden indirebilirsiniz.

LASERBREAK 2 PRO

7. Paranormal Territory

android-ücretsiz-uygulama-bir-portal 8

Normal fiyatı: 0,99 TL

Korku oyunlarından keyif alanlardansanız, AGaming + tarafından tasarlanan Paranormal Territory adlı oyunu mutlaka indirmelisiniz. Giderek korku seviyesini arttıran oyunun sonunda, korkmamış olmanız neredeyse imkânsız. Ses efektleriyle ve korkunç mekanlarıyla en önemli Paranormal Territory’yi alttaki bağlantıdan para ödemeden indirebilirsiniz.

Paranormal Territory

8. Deep Space 3D Pro

android-ücretsiz-uygulama-bir-portal 7
Normal fiyatı: 6,59 TL

Uzaya hayranlık duyanlardansanız, Deep Space 3D Pro’yu indirerek ekrana her baktığınızda eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Canlı duvar kağıtlarıyla ekranınıza hareketli bir görüntü kazandırabileceğiniz programla kendiniz uzayın derinliklerinde hissedebilirsiniz. Üç farklı temayı kullanmanıza imkân sunan Deep Space 3D Pro’yu alttaki bağlantıdan para ödemeden indirebilirsiniz.

Deep Space 3D PRO

9. Annular – Icon Pack Theme

android-ücretsiz-uygulama-bir-portal 9
Normal fiyatı: 4,19 TL

Kullandığınız programların simgelerinden çokıldıysanız, AnnularIcon Pack sizin için hoş bir alternatif olabilir. 3.700’den çok simgeyi içinde barındıran AnnularIcon Pack, herhangi bir reklam da içermiyor. Birçok başlatıcı ile uyumlu çalışabilen Annular – Icon Pack’i alttaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Annular – Icon Pack Theme

10. Blackdrop – Black teardrop icons

android-ücretsiz-uygulama-bir-portal 10
Normal fiyatı: 7,19 TL

Uygulamalarınızın farklı görünmesi için bir diğer alternatif ikon paketi de Blackdrop. Minimalist bir dizayna sahip ikonlarla beraber 200’den çok duvar kağıdını kullanıma sunan Blackdrop programını, alttaki bağlantıdan para ödemeden indirebilirsiniz.

Blackdrop-Black teardrop icons
Google Play Store’da cuma indirimlerinden para ödemeden indirebileceğiniz oyun ve programları sizlerle paylaştığımız listemizin sonuna geldik. En beğendiğiniz uygulama ve oyunları yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. İndirimli programları sizlerle paylaştığımız yazılarımıza önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın 🙂

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen