İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. TikTok için büyük güncelleme geldi!

TikTok için büyük güncelleme geldi!

TikTok özellikleri arasına yeni bir tane daha ekleniyor. TikTok güncelleme ile beraberinde siber zorbalığa odaklanıyor. Yorum filtreleme özelliği vasıtası ile Kullanıcılar neler yapabiliyor? İşte yeni özelliğin ayrıntıları…

TikTok güncelleme ayrıntıları!

TikTok güncelleme ile beraberinde siber zorbalığın önüne geçmek isteniyor. Yeni bilhassa Kullanıcılar, yorumlarda filtrelemek istedikleri kelimeleri kendileri belirleyebiliyor. Kendi listesini çıkarabilen Kullanıcılar böylece istedikleri yorumları filtrelemiş oluyor.

TikTok güncelleme yaptığınız zaman etkinleşecek olan güvenlik özelliği vasıtası ile hesabı daha güvenilir bir biçimde yönetmek mümkün.

“TikTok Kullanıcıları hesaplarını daha akıllı ve güvenilir bir biçimde yönetebilmek için yeni oluşturduğumuz güvenlik özelliği ile istedikleri anahtar kelimeleri filtreleyebiliyor. Hesabınızı kimin takip edeceğine karar verebilir, isterseniz tamamiyle gizli hesap haline de getirebilirsiniz” açıklamasını yapan TikTok yetkilileri; “Filtrenen Yorumlar” özelliği ile, Kullanıcılara kendi TikTok hesapları üzerinde daha fazla kontrol hakkı tanıyor.

tiktok-guncelleme-aldi-bir-portla

Yorum filtreleme özelliğine istenildiği kadar kelime eklenebiliyor. Ancak bunun için 30 karakter sınırı mevcut. İstenildiği vaziyette kelime listesinde basitçe değişiklik yapılabiliyor. Yorum filtreleme özelliğine erişe bilmek için “Gizlilik Ayarları” kısmına girmek gerekiyor.

TikTok güvenlik opsiyonu içinde Kullanıcılar hesaplarını gizli hale getirebiliyor. Ayı zamanda takipçi arzularıni onaylayabiliyor. Ayrıca TikTok sınırlı görüntüleme modu, uygulama içi raporlama ve filtreleme gibi korumalar sağlayabiliyor. Kullanıcılar, uygulamanın doğru kullanımı ve makulsuz paylaşımlar için Kullanım Şartları bölümünü inceleyebilir.

TikTok iOS ve TikTok Android programlarını, uygulama marketlerinde bulmak mümkün.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen