Tamara Ecclestone: Sütümü bağışlamak istiyorum, lütfen bana yardım edinTamara Ecclestone: Sütümü bağışlamak istiyorum, lütfen bana yardım edin

Formula 1’in eski patronu Bernie Eccleston’un kızı Tamara sosyal medya takipçilerinden ilginç bir yardım talep etti. Geçen yılın eylül ayında ikinci bebeğini dünyaya getiren Ecclestone, minik kızının beslenmesinden artan sütü bağışlamayı planladığını açıklayıp bunun için neler yapabileceğini sordu.

F1’in eski patronu Bernie Ecclestone ile Slavica Ecclestone’ın evliliğinden dünyaya gelen Tamara Ecclestone, bir süredir eşi Jay Ruthland, kızları 6 yaşındaki Sophia ve 4 aylık Serena ile birlikte İsviçre’de bulunuyor. Ecclestone, Instagram hikayesinde yaptığı paylaşımda “İsviçre’de süt paylaşımı yapabileceğim bir site bilen var mı? Pompa ile aldığım ve kullanmadığım sütü bağışlamalıyım” diye yazdı.
Ecclestone “Bunu İngiltere’de yaptım. Ama İsviçre’de nasıl yapıldığından emin değilim. Fazla sütümü gerçekten atmak istemiyorum” diye yazdı.
Tamara Ecclestone kendisine bu konuda öneri verecek kişilere minnettar kalacağını da anlattı.
İngiltere’de sürdürülen bu uygulamaya göre bir insanın kendi sütünü başka bebeklere bağışlaması, onun verebileceği en değerli hediye olarak nitelendiriliyor. Ülkede bu uygulama United Kingdom Association for Milk Banking aracılığıyla yapılıyor.
Süt bağışlama uygulaması, çeşitli sebeplerle anne sütü bulamayan erken doğmuş ya da hasta bebeklerin hayatlarını kurtarmayı amaçlıyor. Tamara Ecclestone da bebeklerin anne sütüyle beslenmesi konusunda yürütülen kampanyaların sözcüsü olarak görev yapıyor.
Tamara Ecclestone’nin Instagram hesabından bebeği ve çocuklarıyla paylaştığı fotoğraflardan bazılarıKaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.