Survivor’da kim diskalifiye oldu, kimler eleme potasına girdi? (31 Ocak ayrıntılar)Survivor'da kim diskalifiye oldu, kimler eleme potasına girdi? (31 Ocak ayrıntılar)

Survivor’da dokunulmaz oyunu kim kazandı, eleme adayları kimşer? sorusu yanıt buldu. Duygu’nun ardından Poyraz haftanın ikinci eleme adayı oldu. Emin ise sakatlığı nedeniyle diskalifiye oldu. İşte 31 Ocak Cuma Survivor’dan ayrıntılar…

Survivor son bölümde Emin sakatlığı nedeniyle Survivor’dan diskalifiye oldu. Doktor Metin Kuş dokunulmazlık oyunu sonrası gönüllülerin yanına gelerek üzücü haberi verdi. Kuş, “Sizinle ilk gün ne konuştuk. İlk bir ay lütfen kendinize dikkat edin. Ama ciddi bir sorunumuz var. Hakikaten çok üzgünüm.”
Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada, “Bu sene sakatlık kabusu yakamızı bırakmıyor. Maalesef Gönüllüler bir yarışmacı kaybettiler. Emin’in sakatlığı tahminimizin çok üstünde bir sakatlık. Survivor’da sakatlıklarla çok boğuştuk. Emin’in durumu Metin ağabeyden net olarak öğrendiğim şekilde anlatıyorum sağ dizinde kritik bir kırık var. Bu kırık ilerledikçe büyük diyor Metin ağabey ve ömür boyu sakat kalabilir” dedi.
Kritik dokunulmazlık oyununun ardından gönüllüler takımı ada konseyine gitti. Yapılan oylamayla potaya Poyraz girdi.
Survivor’ın yayınlanan son bölümünde ünlüler ve gönüllüler ilk olarak market oyununda karşı karşıya geldi. 7-5’lik skor ile market oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Kıyasıya rekabetin yaşandığı dokunulmazlık oyununda ise kazanan ünlüler oldu. Ünlüler 10’a 6’lık bir skorla dokunulmazlık oyununu kazandı.
Daha sonra bu haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Oyunu kaybeden gönüllülerin çıkardığı eleme adayı Duygu oldu. Duygu yaptığı açıklamada, “Bekliyordum zaten, çok şaşıracağım bir şey değildi. Diyecek bir şeyim yok. Herkesin kararına saygı duyuyorum ama pes etmeyeceğim” ifadelerini kullandı.
Survivor 2021’in 28 Ocak Perşembe akşamı ekranlara gelen 15. bölümünde ödül oyunları öncesi yarışmacılar takım kaptanlarını seçti. Yapılan oylama ile bu hafta da ünlüler takımının kaptanı Barış, gönüllüler takımının kaptanı ise Reşat oldu.AVANTAJI KAZANAN GÖNÜLLÜLER OLDUÖdül oyunu öncesinde takımlara avantaj sağlayan oyunda ünlüler ve gönüllüler parkurdaki yerlerini aldı. Ödül oyununda seçimi yapacak takımı belirlemek için yapılan avantaj oyununda üçer erkek ve üçer kadın yarışmacı karşı karşıya geldi. Sıkı mücadele sonunda erkeklerde ve kadınlarda avantajı kazanan gönüllüler oldu. Böylece gönüllüler ödül oyunu öncesi fark yarattı.
SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?Zorlu parkurda yemek ödülü için ünlüler ve gönüllüler karşı karşıya geldi. Bu oyunun ödülü köfte ekmek ve kola oldu. Güç ve dengenin gerektiği parkurda skor 8-8 olunca iki takımın en iyi kadın ve erkek yarışmacıları yarışa dahil oldu. Ünlülerde Sergen – Melis, Gönüllülerde Ayşe – Poyraz ikilisinin mücadelesi nefesleri kesti. Son oyunda ise Poyraz ile Sergen karşılaşması ödül oyununun kaderini belirledi. Performansı ile geceye damga vuran Poyraz, gönüllüler takımına ödülü getirdi. 10-8 skorla gecenin ödülünü gönüllüler kazandı.Survivor’da soru ve yanıt vermeye dayalı eğlenceli oyunlardan olan Anlat Bakalım için takımlar yeniden karşılaştı. Keyifli anların yaşandığı oyunda renkli görüntüler ortaya çıktı. Bu oyunun da kazananı 5-4 skorla gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler iki ödül oyununu da kazanmış oldu.
SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIMI KİM KAZANDI?Survivor’da soru ve yanıt vermeye dayalı eğlenceli oyunlardan olan Anlat Bakalım için takımlar yeniden karşılaştı. Keyifli anların yaşandığı oyunda renkli görüntüler ortaya çıktı. Bu oyunun da kazananı 5-4 skorla gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler iki ödül oyununu da kazanmış oldu.
Survivor’da kıran kırana devam eden mücadelelerden fotoğraflar…Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.