Survivor’da kim diskalifiye oldu, elema adayı kim oldu? (24 Ocak 2021 ayrıntıları)Survivor'da kim diskalifiye oldu, elema adayı kim oldu? (24 Ocak 2021 ayrıntıları)

Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu? sorularının cevapları belli oldu. Survivor Türkiye’nin son bölümünde dokunulmazlığı üst üste 9 oyun kazanarak tarihe geçen gönüllüler takımı kazandı. Ada konseyinde yapılan oylamada İlayda haftanın ikinci eleme adayı oldu. Acun Ilıcalı Survivor Meryem’in sakatlığı nedeniyle yarışmaya devam edemeyeceğini diskalifiye olduğunu açıkladı. İşte Survivor son bölümde yaşananlardan ayrıntılar…

Survivor ünlüler gönüllüler 2021’in son bölümü yine nefes kesen anlara sahne oldu. Survivor 2021’de dokunulmazlık oyununda büyük heyecan yaşandı. Gönüllüler ile farkı açan ünlüler daha sonra büyük bir şok yaşadı. Yarışmada büyük bir başarı sonucu geri dönen gönüllüler takımı oyunu 9-8’e getirdi. Dokunulmazlık oyununu kazanan ise gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı üst üste 9 sayı alarak büyük bir başarıya imza attı.
Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada gönüllüler takımına, “Dominik’te tarihi bir gün. Gerçekten bu günü unutmayacağım. Çok çok nadir bir şey oldu bugün. Bugün siz Survivor’a resmen başladınız arkadaşlar” dedi.
Ada konseyinde haftanın ikinci eleme adayı, dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından İlayda Şeker oldu.

“FİNAL ADAYLARINDAN BİRİYDİ”
Acun Ilıcalı, konseye gelen yarışmacılara üzücü haber verdi. Ünlüler takımı kötü haber sonrası büyük bir şok yaşadı. Ilıcalı, “Meryem’in ciddi bir sakatlığı var. Bununla ilgili doktorumuz çalışmalar yaptı ve Meryem’in sakatlığı ciddi durumda. Doktorumuzla bir kez daha konuştum. Bu sabah itibariyle Metin Kuş’tan aldığım rapora göre Meryem tahmin de ediyor olabilir. Doktor Kuş’un raporuna göre Survivor’a devam etme şansın yok. Bana göre final adaylarından biri” ifadelerini kullandı.GÖZYAŞLARINI TUTAMADI 
Meryem ise haber sonrası gözyaşlarını tutamadı. Yaptığı açıklamada, “Acun Bey nasıl başlasam bilmiyorum. Yani iki sene üst üste istediğim platformda bir sağ dizim sonra sol dizim travma gibi bir şey. Hayatta yüzde 1 bile bir şans faktörü varsa gerçekten benim hayatımda yok. Hissettiğim çok şey var ama demek ki her şeyin hayırlısı böyleymiş. Bu da benim şansım mı diyeyim kaderim mi diyeyim bilmiyorum” dedi.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?Haftalık erzak olan market oyunu için deniz üzerine kurulu parkurda ünlüler ve gönüllüler karşı karşıya geldi. Adanın zorlu yaşam şartlarında yiyecek ödülünün büyük önem taşıdığı oyunda ilk önce gönüllüler öne geçti. Sonrasında ünlüler onları yakalayıp farkı açtı. Nefes kesen market oyununda 6-6 skorda kazanan takım, ünlüler oldu. Böylece ünlüler takımı patates ve sıvı yağ ödülünün sahibi oldu.
ÇAĞRI İLE DORA ARASINDA KAVGAMarket oyununda iki takım yarışmacıları, oyundaki arkadaşlarını dışarıdan desteklemek için tezahürat yaptığı sırada Çağrı, Dora’nın bağırışlarından rahatsız oldu. Dora’nın bu hareket sonrasında gülmesi ise Çağrı’yi çileden çıkardı. Karşılıklı yanlış anlaşılmalar sonrasında iki takım arasında sözlü tartışma çıktı. Çağrı ile Baran’ın birbirinin üzerine yürüdüğü anlarda diğer yarışmacılar iki tarafı da sakinleştirmeye çalıştı. Olayların daha fazla büyümemesi için kaptanlar devreye girdi. Çağrı’nın güçlükle uzaklaştırıldığı anlarda sunucu Murat Ceylan, her iki takımı da uyardı.
DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Üçüncü haftanın 1. dokunulmazlık oyunu için ünlüler ve gönüllüler takımı karşı karşıya geldi. Güç ve dengenin önemli olduğu oyunda atışlarda yarışmacılar sağ ve soldaki çubuklara ikişer halka geçirmek için zamanla yarıştı. Oyunun finaline doğru Ayşe Gönüllüler takımına, sonrasında Batuhan Ünlüler takımına birer sayı kazandırdı. Böylece skor 9-9 oldu.
Bayrak yarışına giden dokunulmazlık oyununda, İsmail ile Merve, Reşat ile Ayşe karşılaşması oyunun kaderini belirledi. Büyük mücadele sonunda İsmail son atışı ile Ünlüler takımı dokunulmazlığı kazandı.
SURVİVOR’DA ELEME ADAYI BELLİ OLDUSurvivor’un ekranlara gelen son bölümünde eleme için kritik olan dokunulmazlık oyunu sonrasında gönüllüler takımı konsey oylaması yaptı. Gerginliğin eksik olmadığı gecede yapılan oylamayla potaya 6 oyla Aleyna girdi. Pazar günü ve Salı akşamı da iki adayın seçilmesi sonrası adaya bir isim veda edecek.
Survivor’da ödül öncesi yeni haftanın kaptanları seçildi. Bu hafta da ünlüler takımında Barış, oyların çoğunluğunu alarak kaptan olurken, aynı şekilde Reşat da gönüllülerin kaptanı oldu.
Takım kaptanlarının seçilmesinin ardından zorlu parkurda yemek ödülü için ünlüler ve gönüllüler karşı karşıya geldi. Bu oyunun ödülü yarışmacıların dörder adet poğaça yeme hakkı oldu.
Zorlu mücadelede gönüllüler, oyunun başında farkını ortaya koydu ödül oyununda skoru 7-2’ye getirdi. 10-3 skorla ödül oyununu kazanan takım gönüllüler oldu. Böylece gönüllüler sezonun en farklı galibiyetini kazandı.
ANLAT BAKALIM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDISurvivor’un keyifli oyunlarından olan Anlat Bakalım için bu sezonun yarışmacıları ikinci kez karşı karşıya geldi. Keyifli ve eğlenceli anların yaşandığı oyunda ödül dilim turta ve bir adet kurabiye oldu.Bu oyunun da kazananı 5-3 skorla gönüllüler oldu. Bu sonuçla gönüllüler takımı bir yiyecek ödülünü daha almış oldu.
Survivor’da 21 Ocak bölümünde toplanan ada konseyinde Acun Ilıcalı tüm yarışmacıları gözyaşlarına boğan bir açıklamada bulundu. Ekranların sevilen yarışma programında daha başlamadan iddialı olarak gösterilen ünlü oyuncu Cemal Hünal sakatlığı nedeniyle yarışmadan diskalifiye edildi ve adaya veda etti…
YARIŞMACILAR GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
Survivor’da acil durum konseyini ilk kez toplayan Acun Ilıcalı, şu açıklamalarda bulundu:”Kötü bir haber konseyi değil bu. Konumuz yarışmacılarla alakalı. Cemal’in fiziksel olarak Survivor performansı sırasında bazı problemleri oldu. Bu problemleri 10 gündür doktorumuz inceliyor. Bunun sonunda da son üç gündür önce ‘sarı alarm’ dedi, sonra ‘çok iyi görmüyorum’ dedi.”Bugün itibarıyla geldiği durum açıkçası pozitif değil. Bizim için en önemli şey sizin sağlığınız. Ben riskten korkmam ancak risk almadığım şey yarışmacılarımızın sağlığı, Cemal Hünal’ın Survivor’a devam etme şansı bulunmuyor.”
Ayrılığıyla ilgili açıklama yapan Cemal Hünal, “Çok erken oldu. Ben arkadaşlarımı bırakmaya hiç hazır değilim. Adayı da bırakmaya hazır değilim. Burada geçirdiğim bir günü hiçbir zaman unutmayacağım. Çok iyi arkadaşlar kazandım. Çok değerli bir ekiple tanıştım. İnsanlar hakkında çok şey öğrendim. Takım ruhunun ne olduğunu tekrar hatırlattılar bana. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Dilim tutuldu” dedi
CEMAL HÜNAL KİMDİR?Cemal Hünal, 2 Ekim 1976, İstanbul doğumlu, Türk oyuncudur. Saint Benoit Fransız Lisesi’nde iki yıl okuduktan sonra yaşadığı disiplin sorunu nedeniyle ailesi tarafından İskoçya’ya, Gordonstoun International Summer School’a gönderildi. Lisenin ardından Londra’da tasarım okumaya karar vererek bir süre burada yaşadı, ardından oyunculuk eğitimi için Los Angeles’a gitti. Ucla Extension’da, Santa Monica College’de ve London Film School’da tiyatro ve sinema eğitimi aldı. Amerika Birleşik Devletleri’nde çeşitli kısa filmlerde rol aldıb Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yaptığı Ulak ve Issız Adam filmlerinde başrol oynadı . Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam dizisindeki Murat rolü için Osmanlı tekniğine dayalı dövüş için Polonyalı hocalardan eğitim aldı.CEMAL HÜNAL’IN YER ALDIĞI SİNEMA FİLMLERİTürkler Geliyor: Adaletin Kılıcı (2020)Sinyalciler: Son Akşam Yemeği (2017)Atçalı Kel Mehmet (2017)Kırmızı (2015) – UmutGünce (2013) – CengizRomantik Komedi 2: Bekarlığa Veda (2013) – MertKaos Örümcek Ağı (2012) – MansurAyaz (2012) – ŞahinRomantik Komedi (2009) – (2010) – MertPeşpeşe – (2010) – BoraIssız Adam : Çağan Irmak – (2008) – AlperUlak : Çağan Irmak – (2007) – Ulak İbrahimCEMAL HÜNAL YER ALDIĞI DİZİLERAsi (2007-2009) – KerimKış Masalı (2009) – Ali MuratAdanalı (2010) – AlexSeni Bana Yazmışlar (2011) – YalçınBir Zamanlar Osmanlı: Kıyam (2012) – MuratOsmanlı Tokadı (2013) – MoğolTatar Ramazan (2013) – Rüstem SinanParamparça (2014) – AlperDiriliş Ertuğrul (2017) – Tekfur AresTozkoparan (2019) – Celal Hoca
Survivor’ın önceki bölümlerinden fotoğraflar…Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.