Survivor’da ikinci eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? (Survivor 11 Ocak son bölüm ayrıntıları)Survivor'da ikinci eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? (Survivor 11 Ocak son bölüm ayrıntıları)

Survivor Türkiye’de haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı, ikinci eleme adayı kim oldu sorularının cevapları belli oldu. Survivor son bölümde iki takım arasındaki dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Ada konseyinde ikinci eleme adayı olarak en çok oyu alan Dora belirlendi. İşte Survivor 12 Ocak son bölüm ayrıntıları…

Survivor Türkiye’de haftanın 3. gününde takımlar güne ödül oyunu ile başladı. Ünlüler ve Gönüllüler Takımı tüm hünerlerini sergilerken kazanan takım büyük müacadele ile belli oldu. Gönüllüler takımı, 10-5 skorla ödül oyununu kazanan takım olarak yerini aldı.
Ödülü kazanan Gönüllüler Takımı, adada kullanabilecekleri çok faydalı olacak alet takımına sahip oldu.
İKİNCİ DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?Survivor Türkiye’nin yeni bölümünde dokunulmazlık oyununun heyecanı vardı. Haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kazanmak için parkura çıkan Ünlüler ve Gönüllüler takımları tüm hünerlerini sergiledi. İlk oyunu kaybeden Gönüllüler, bir arkadaşlarını daha potaya göndermemek için mücadele verdi. Oyunun sonunda 10-8 skorla dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler takımı oldu.
İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?Survivor 2021’in ikinci eleme adayı dokunulmazlık oyununun ardından yapılan ada konseyinde belli oldu. Konseyde yapılan oylama sonucu en çok oyu alan Dora ikinci eleme adayı olarak potaya gönderildi.SURVIVOR 2021 ELEME ADAYLARISENA (Gönüllüler)DORA (Gönüllüler)
İşte Survivor’da haftanın diğer gelişmeleri
Survivor 2021’in 10 Ocak günü ekranlara gelen son bölümünde ünlüler ve gönüllüler arasındaki mücadele kıran kırana başladı. Özel olarak hazırlanan parkurda birbirleriyle kıyasıya yarışan Survivor 2021 yarışmacıları arasında çekişmeli bir dokunulmazlık oyunu oynandı.
Araların milli sporcularında yer aldığı her iki takımda da yarışmacılar dokunulmazlık oyununda oldukça yüksek seviyede mücadele gösterdi.
Dokunulmaz oyununun son turunda Hanzade ve Merve karşı karşıya geldi. Kıyasıya mücadelenin verildiği yarışmada, ünlüler takımı 10-7’lik skorla dokunulmazlığı kazanan takım oldu.
Hanzade oyunu kaybetmesinin ardından gözyaşlarına boğuldu. Takım arkadaşları ise, Hanzade’yi teselli etti.
SURVIVOR 2021 İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?
Survivor 2021’in ilk eleme adayı dokunulmazlık oyunu sonrasında yapılan ada konseyinde belli oldu.
Dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımında yapılan oylama sonrasında eleme adayı olarak Sena seçildi.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.