Survivor’da gerginlik (18 Şubat 2021 ayrıntıları)Survivor'da gerginlik (18 Şubat 2021 ayrıntıları)

Survivor’da ödül oyununu ve Anlat Bakalım’ı kim kazandı soruların cevapları belli oldu. Barış ve Reşat’ın kaptan seçildiği yarışmada ödül oyununu da Anlat Bakalım’ı da gönüllüler takımı kazandı. Geceye Reşat ve Ayşe arasında yaşanan gerginlik damga vurdu

SURVİVOR’DA TAKIM KAPTANLARI KİM OLDU?Survivor’ın 18 Şubat’ta yayınlanana 30. bölümünde ödül öncesi kaptanlık oylaması yapıldı. Bu haftanın ünlülerde Barış kaptan olurken, gönüllülerin kaptanı Reşat seçildi.ÖDÜL OYUNUNU KAZANAN BELLİ OLDUZorlu parkurda yarışmacılar bu hafta sandviç oyunu için karşı karşıya geldi. Oyun öncesi avantaj oyununda erkeklerde ve kadınlarda oyunu kazanan Gönüllüler oldu. Böylece gönüllüler ödül oyununda seçim şansını kazandı. Parkurda oyun için mücadele veren yarışmacılar çamurun içine dalarak, ağın altından sürünerek takılmadan geçmeye çalıştı.
Gücün ön planda olduğu oyunda Aleyna, rakibi Gonca’ya parkurda fark attı ve bu tur ödülün sahibini belirledi. Böylece gönüllüler, 10’a 6 skorla ödül oyununu kazanmış oldu. Gönüllüler ödülü kazanmanın sevincini yaşayarak karınlarını doyurma şanslı elde etti.
ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?Renkli anların yaşandığı, yarışmacıların stres attığı Anlat Bakalım oyunu yine eğlenceli dakikalara sahne oldu. Yarışmacıların birbirlerine kelimelerle soru sorduğu oyunda, ödül pilav üstü tavuk döner yemeği olarak belirlendi. Sergen – Merve ve Hanzade – Dora ikilileri Anlat Bakalım’da en fazla kelimeyi bilerek günün rekorunu kırdı. Gecenin sonunda anlat bakalımın sahibi gönüllüler takımı oldu. Gecenin iki oyununu da kazanan gönüllüler adaya daha çok konsantre olurken, ünlüler takımı oyunlarda başarısız olmasının üzüntüsünü yaşadı.
REŞAT VE AYŞE ARASINDA GERGİNLİK
Survivor’da anlat bakalım oyununun oynandığı sırada Reşat ve Ayşe arasında yaşanan gerginlik tansiyonu yükseltti. Oyunda yarışmacı seçme sırasında Ayşe oyuna katılmak istemediği ve modunun yerinde olmadığını söyledi. Poyraz’ın “Bırak Ayşe’yi” demesi ortamı bir anda gerdi.Sesini yükselten Ayşe, takım arkadaşlarına “Benimle düzgün konuşun” diyerek bağırmaya başladı. Ayşe modunun düşük olduğunu belirtirken Reşat, “Mahalle takımına çevirdiniz ” diye çıkış yaptı. Reşat, Ayşe’ye “Bana cahil diyordunuz” derken, Ayşe de sözlerinin arkasında durdu. Oldukça sinirlenen Reşat’ı takım arkadaşları güçlükle yatıştırdı.
Survivor’da önceki günlerde yaşanan mücadelelerden fotoğraflar…Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.