Survivor’da dokunulmazlığ kim kazandı, eleme adayı kim oldu? (21 Mart 2021 ayrıntıları)Survivor'da dokunulmazlığ kim kazandı, eleme adayı kim oldu? (21 Mart 2021 ayrıntıları)

Survivor 2021’in 21 Mart tarihli 52. bölümünde dokunulmazlığı ve anlat bakalım’ı kim kazandı, eleme adayı kim oldu? sorularının cevapları belli oldu. Survivor son bölümünde dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı, anlat bakalım’ı ise gönüllüler kazandı. Ada konseyinde en fazla ismi yazılan Hanzade ve Aleyna Çalışkan eleme adayı oldu. İşte Survivor’da dün gece yaşananlar ve haftanın gelişmeleri…

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Birleşme partine günler kala takımlar dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Bir hafta daha adada kalmak ve hayallerini devam ettirmek isteyen yarışmacılar ilk etapta avantaj oyununda mücadele verdi. Kıra kıra mücadelede skor 6-6 olana kadar başa başa giden karşılaşma sonrası ünlüler atağa geçti. Ünlülerden İsmail ile Reşat’ın karşılaşmasının ardından dokunulmazlık oyununu 10-7 oldu. Böylece haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu ünlüler kazandı
 Günün ikinci yarışması Anlat bakalım’ın kazananı ise gönüllüler oldu.
DORA’DAN İSMAİL’E ‘ZENNE’ BENZETMESİ
Dokunulmazlık oyunu sırasında sayı alan İsmail sevinç gösterisi yaptığı esnada horon teperek ‘hamsi tava hadi bakalım’ dedi. İsmail’in davranışı karşısında öfkelenen Reşat da tepki gösterdi. Takım arkadaşını savunan Dora ise İsmail’e ‘Zenne gibi oynarsın ancak’ diyerek ilginç bir çıkış yaptı.
Eleme konseyinde parkurda yaşanan tartışma yeniden gündeme geldi. İsmail Dora’ya zennenin ne demek olduğunu sorduğunda Dora “O kelimenin anlamını herkes biliyor. Kötü bir şey değil” diyerek cevap verirken soytarı gibi benzetmesi ile yeniden fitili ateşledi. Dora’nın sözleri karşısında ortam bir anda buz kesti.
SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?
Haftanın ikinci dokunulmazlık parkurunda gönüllüler takımının oyunu kaybetmesi ile ada konseyinde oylama yapıldı. Gönüllüler takımı konseyde halktan gelen SMS oylamasına çıktı. Süre dolduktan sonra ise bu kez gönüllüler takımı aralarından gitmesini istedikleri isimlere oylarını verdi.Acun Ilıcalı oyların verilmesinin ardından gecenin sonunda sonuçları açıkladı. 21 Mart Pazar akşamı konseyde gönüllüler takımında en fazla ismi yazılan Hanzade ve Aleyna Çalışkan oldu. Böylece Survivor’da gönüllüler iki eleme adayı çıkardı.
TAKIM KAPTANLARI BELLİ OLDU
Her hafta perşembe akşamları belirlenen Survivor kaptanları yarışmacıların oyları ile seçildi. Geçen hafta olduğu gibi ünlüler takımı bu hafta da Batuhan’ı takım kaptanı seçti. Gönüllüler ise Dora’yı kaptanlığa getirdi.
Dokunulmazlık parkurunda oyunu kaybeden ünlüler takımı gecenin sonunda ada konseyine gitti. Verilen sürenin ardından yarışmacılar eleme adayını belirlemek için oylamalarını yaptı. Acun Ilıcalı oyların verilmesinin ardından sonuçları açıkladı. Cumartesi akşamı en çok ismi yazılan isim Gonca Survivor’da haftanın ilk eleme adayı oldu.
Survivor birleşme partisine sayılı günler kala Acun Ilıcalı geçtiğimiz yılın şampiyonu Cemal Can’ın DJ olarak partiye geleceğini açıkladı. Ilıcalı birleşme partisine Jason Derulo’nun geleceğini de duyurdu. Ilıcalı sosyal medyada yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Swalla ve Savage Love şarkılarının arkasındaki büyük isim, dünyaca ünlü şarkıcı Jason Derulo, Survivor birleşme partisinde sahne alacak ve en sevilen şarkılarını seslendirecek”
Survivor 2021’in 18 Mart tarihli 50. bölümünde ünlüler ile gönüllüler takımları; biftek, fırında makarna, patates salatası içeren yemek ödülü için mücadele etti. Deniz üzerine kurulan parkurda zipline, denge tahtası gibi engellerden kurtulmaya çalışan yarışmacılar kazanmak için ter döktü. Birleşme partisine doğru rekabetin arttığı yarışmada kıran kırana mücadeleyi 10-6 skorla gönüllüler takımı kazandı.
İSMAİL VE DORA ARASINDA TARTIŞMA
Survivor’da ödül oyununun oynandığı sırada Dora ile İsmail arasında tezahürat nedeniyle tartışma çıktı. İsmail gönüllülerin yarışmacılara yakın bir şekilde bağırmasını saygısızlık olarak tanımlarken Dora’ya da uyarıda bulundu. Dora ise rakip takım yarışmacısına tezahüratta sorun olmadığını ve mesafe ile ilgili problem olduğunu söyledi. Poyraz ve Çağrı’nın da araya girmesi ile olay konuşarak çözüldü. Kısa süreli sözlü tartışmanın ardından yarışmacılar yerlerine geçti ve parkurda oyun yeniden başladı.VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI?
Heyecanlı anlara neden olan Survivor volaybol maçında Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe, Berkay’a karşı Acun Ilıcalı, İrem Kanan ve Hanzade takım oluşturdu. Nefes kesen anlara sahne olan maçı Acun Medya kazandı.
Survivor’da önceki mücadelelerden fotoğraflar…Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.