Survivor şampiyonu Cemal Can MasterChef’e konuk oluyorCemal Can Kimdir? Kaç yaşında ve nereli? (Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven MasterChef'e konuk oluyor)

MasterChef 2020’de kalan ilk 5 yarışmacıya bugün 2020 Survivor yarışmacıları eşlik edecek. Konuklar arasında Survivor Şampiyonu Cemal Can Canseven de var.

MasterChef 2020’de finale doğru gidilirken kalan ilk 5 yarışmacıya bugün Survivor yarışmacıları eşlik edecek. Gelen konuklar asında Cemal Can da var ve yarışmada Emir Elidemir’e eşlik edecek. Cemal Can’ın göstereceği performans ise merak konusu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasıyla tanınan Cemal Can, Yarışmada elde ettiği şampiyonluk ile adını daha da duyulur hale getirmeyi başarmıştı.

Peki Cemal Can Kimdir?

25 Mayıs 1996 yılında İzmir’de doğdu. Aslen Rizeli olan Cemal Can 24 yaşında ve ikizler burcudur. İlkokul ve lise eğitimine İzmir’de devam eden Canseven, üniversiteyi okumak için İstanbul’a gelmiştir.

İstanbul Yeditepe Üniversitesi’nde Reklam Tasarımı ve İletişimi okuyan Cemal Can, Danla Biliç’le de burada tanışmıştır. Buradaki eğitimini arkadaşlarının tavsiyesiyle donduran Canseven, Dj Academy’de DJ’lik eğitimi almaya başladı.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.