Survivor 2021’de Reşat Hacıahmetoğlu diskalifiye mi oluyor?Survivor 2021'de Reşat Hacıahmetoğlu diskalifiye mi oluyor?

Survivor 2021’nin yayınlanan son bölümünde Acun Ilıcalı sakatlığı bulunan Reşat Hacıahmetoğlu’nun yarışmaya devam edememe durumunun olduğunu aktardı. Yarışmanın ilk bölümlerinde sakatlık yaşayan Cemal Hünal ve Reşat Hacıahmetoğlu’nun durumu yeni bölümlerde netlik kazanacak.

Survivor 2021’in ekrana gelen bölümlerinden birin Cemal Hünal rahatsızlanmış ve nefes almakta güçlük çektiğini dile getirmişti. Ardından ayağaından rahatsızlanan Reşat Hacıahmetoğlu olmuştu.
Bu gelişmelerin ardından ekrana gelen son bölümde Acun Ilıcalı, “Kırmızı alarm durumu” diyerek son durum hakkında bilgi verdi.
Acun Ilıcalı, Reşat Hacıahmetoğlu’na, “Doktorumuzun Metin Kuş’un söylediğine göre, tahminimizden daha büyük sakatlık var. Benim aldığım bilgiye göre, senin Survivor’a devam edememe durumun var. İyileşecek kırık varmış iyileşemeyecek kırık varmış. Bazı zamanlarda hiçbir şey yapmaman gerekebilir” dedi.
Reşat’ın devam edememe durumunun olabileceğini açıklaması ardından takım arkadaşlarından bazıları gözyaşlarını tutamadı.
Cemal Hünal ve Reşat Hacıahmetoğlu’nun son sağlık durumları ve yarışmaya devam edip edemeyeceği yeni bölümlerde netlik kazanacak.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.