İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Steve Trevor, Wonder Woman 3’te Oynamayabilir

Steve Trevor, Wonder Woman 3’te Oynamayabilir

Hollywood Chris’lerinin DC temsilcisi olan Chris Pine, Wonder Woman’daki Steve Trevor rolünün akıbetinin Wonder Woman 1984 filminden sonra ne olacağını bilmediğini fakat bir fikrinin olduğunu söyledi.

Büyük ekranlarda ilk olarak 2017’de Wonder Woman filmiyle tanıdığımız Steve Trevor, Chris Pine doğrulusunda canlandırılıyor. Filmin sonucunda öldüğünü düşündüğümüz karakter ise bir şekilde yeni filmde de karşımıza çıkacak.

wonder-woman-3-bir-portal
Film ile ilgili çoğu iddia ve net olmayan bulgular ortalıkta dolaştığı amacıyla Chris Pine’ın bu kadar çok açıklamayı nasıl yapabildiğini bilmiyoruz. I Am Night’ın galasında Entertainment Tonight’a konuşan Chris Pine, şu sözleri sarf etti: “Ben Trevor’ın işinin bittiğini düşünuyorum. Yapacağını yaptı. Geride kalanlara talih diliyorum.”

İlgili Yazı

Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Yeni Fragman

Filmin yönetmeni Patty Jenkins ise bu hususta biraz daha kapalıydı

Chris Pine’ın aksine “Göreceğiz” tipinde cevaplar veren yönetmen, “gelecekte Pine ile öyle ya da bu tür çok kez daha çalışacaklarını” da söyledi.

wonder-woman-3-bir-portal 1

Steve Trevor’sız bir Wonder Woman’ın nasıl olacağını çok bilmiyoruz. Fakat çok da değişik olmayacağını da ön görü etmiyor değiliz, zira kendisi bir yarı tanrı. Eğer Chris Pine aslında de bu rolü bırakırsa, Hollywood Chris’lerinin adedi 3‘e düşecek ve DC‘den hiç temsilci kalmayacak. Wonder Woman 1984, 2020‘nin yazında vizyonda.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen