İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Steam, Yeni Tasarımıyla Muhtemelen Böyle Görünecek
Trendlerdeki Yazı

Steam, Yeni Tasarımıyla Muhtemelen Böyle Görünecek

2019 yılında son derece büyük yenilikler planlayan Valve , ser verip sır vermiyor. Ancak bazı kullanıcılar son derece meraklı ve yeni görünümü şimdiden bilmek istiyorlar.
Steam, 2019 yılında hiç olmadığı kadar yenilikçi bir politika gütmeye hazırlanıyor. Epic Games Store’un agresif politikaları sonrasında kendi platformu için bir takım değişiklikler planlayan Valve, muhtemelen kademeli olarak bu yenilikleri bizlere sunacak. Steam’in yeni dönemde bizlere sunacağı 8 farklı özelliği irdelediğimiz yazımıza hemen alttan erişebilirsiniz:

Steam’in ‘Hakkında’ sayfasının yenilenmesi, çoğu meraklı kullanıcı için bir fırsat oluşturdu. Bu sayfadan esinlenerek hazırlanan farklı farklı dizaynlar, Reddit forumlarında paylaşıldı. Özellikle inteNsE ve Aveniir adlı iki oyuncunun dizaynı fazlasıyla gerçekçi ve hoş duruyor.

inteNsE Tasarım

intense-tasarim-steam-bir-portal

Aveniir Tasarım

aveniir-tasarim-steam-bir-portal

Bildiğimiz yegane gerçek, geçtiğimiz günlerde Valve’ın Steam ‘e önemli yenilikler getireceği ve bunlardan en önemlisinin de kütüphanenin nasıl göründüğü olacağı yönünde. Bakalım bu dizaynlardan herhangi birine yakın bir dizaynla mı karşılaşacağız yoksa Steam ‘in bizlere bir sürprizi olacak mı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen