İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Steam Tasarımı Bu Yıl Tamamen Değişiyor

Steam Tasarımı Bu Yıl Tamamen Değişiyor

Valve Steam tasarımı için gerçekleştirecekleri önemli değişiklikler ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Daha 1 hafta önceki Steam Link Anywhere duyurusunun sonrasında, Valve şimdi de 2019 Game Developers Conference (GDC) etkinliği sırasında Steam Store için önemli değişiklikler yapılacağını belirtti. Bu değişiklikle beraber Steam tasarımı için ciddi değişim rüzgarları esecek. Geliştirilmiş oyun sayfaları ve güncellenen oyun kütüphanesi bölümü başlıca değişiklikler olacak.

İlgili Yazı

Epic Games’ten Steam’i hedef alan planlar!

Epic Games Mağazası Kataloğunu Sürpriz Oyunlarla Genişletiyor

Epic Store oyun kütüphanesi ile elini güçlendirmeye başlamışken Steam de Kullanıcılarını elinden kaçırmamak için daha çok kullanım kolaylığı sunan yeni bir Kullanıcı arayüzüne yönelmiş gibi görünüyor. Oyun sayfaları artık çok daha iyi bir görünümle kullanıcıların karşısına çıkacak. Oyun kütüphanenizden ise arkadaşlarınızın aktivitelerini, yakın zamanda oynadığınız oyunları ve koleksiyonunuzdaki oyunlara gelen birçok yeni güncellemeyi görüntüleyebileceksiniz.

steam-tasarimi-bu-yil-tamamen-degisiyor-2-bir-portal-min

Yeni gelen Steam Events (Steam Etkinlikleri) sayfası ise yaklaşan turnuvalar, oyun güncellemeleri ve sahibi olduğunuz oyunların diğer aktivitelerini gösterecek. Tüm bu yenilikler ile Kullanıcıların oyunlarını Steam üzerinde basitçe yönetmesinin sağlanmak istendiğinin altı çiziliyor.

Tüm bu yeniliklerin bütün Kullanıcılara yıl sonuna doğru sunulacağı vurgulanıyor. Öte yandan önümüzdeki birkaç ay içerisinde beta aşamasına gelinebileceği öngörülüyor.

İlgili Yazı

Steam, Yeni Tasarımıyla Muhtemelen Böyle Görünecek

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Oyun Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen