1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Spotify’a Alternatif Olabilecek En İyi 5 Uygulama

Spotify’a Alternatif Olabilecek En İyi 5 Uygulama

 Müzik endüstrisinin en bilinen uygulaması olan Spotify dijital müzikte akla ilk gelen uygulamalardan birtanesi. Spotify’a altarnetif olabilecek bir çok uygulamadan en iyi 5 tanesini inceliyoruz.

Apple Müzik

apple-music-bir-portal

Apple Müzik Spotify’a alternatif olabilecek uygulamaların başında en başında geliyor. iTunes’tan sattığı yüksek kaliteli şarkılar ile önemli bir yer edinen Apple, Spotify’ın abonelik sistemi ile sektöre girmesinin ardından, kendi abonelik sistemini geliştirdi. 30 milyon civarında şarkı ile kullanıcılara sunulan Apple Müzik ayrıca müzik videoları izleyip, canlı radyo istasyonları dinleyebilirsiniz.

apple-bir-portal

Abonelik noktasında Apple Müzik’e baktığımızda, bireysel abonelik 13,99, aile aboneliği 20,99 TL, öğrenci aboneliği ise 6,99 TL. Ayrıca daha önce abonelik yapmayan bir hesapla beraber bir aylık ücretsiz deneme başlatabilirsiniz.

Deezer

deezer-bir-portal

Deezer Spotify gibi ücretsiz planı olan bir uygulamadır. Apple Müzik’e göre bazı abonelik planlarında daha ucuz olan Deezer Premium aylık 9,99 TL, aile aboneliği ise 14,99 TL. Premium aboneliğini 30 gün süreyle deneyebilirsiniz.

deezer-premium-bir-portal

Soundcloud

soundcloud-bir-portal

Spotify’a alternatif olan 3. uygulama Souncloud, müziği ücretsiz şekilde dinleyebileceğiniz güzel bir platform. Sadece şarkı değil, aynı zamanda birçok Podcast’a da ev sahipliği yapıyor.

Fizy

fizy2-bir-portalFizy, Turkcell’in bir servisi olduğu için tüm operatörlerden gelen kullanıcılara açık. Bu uygulamanın ücretsiz versiyonu da elbetteki bulunuyor. Fakat ücretsiz versiyonda bazı şarkıların sadece 30 saniyelik kısımlarını dinleyebiliyorsunuz.

Fizy Premium’a, Turkcell aboneleri aylık ödeme yaparlarsa 17,99 TL, yıllık ödemeyi tercih ederlerse 9,99 TL’ye sahip olabilirler. Diğer operatörlerden üye olacaklar ise aylık 17,99 TL karşılığında abone olabilirler. İlk ay ücretsiz denemeyi de tercih edebilirsiniz.

 

Muud

muud-bir-portal

Tüm operatörlerden abone kabul eden ve Türk Telekom’un müzik servisi olan Muud, ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz bir uygulama. Muud Premium, ilk ay ücretsiz, daha sonraki 6 ay 7,99 TL, sonraki aylarda ise 13,99 TL olarak fiyatlandırılmış.

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Teknoloji Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen