1. Ana Sayfa
  2. Mobil Uygulama
  3. Spotify yeni özellikler ile uyumaya yardımcı olacak!

Spotify yeni özellikler ile uyumaya yardımcı olacak!

spotify-onemli-yenilikler-getirecek-bir-portal-min

Jane ManchunWong, şirketlerin henüz ortaya çıkarmadığı ama geliştirme aşamasında olduğu ürünleri programlama yeteneği vasıtası ile gün yüzüne çıkarmasıyla markaların korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Bu kez radarına Spotify’ı alan Wong, yeni açıklama yaptı. Spotify yeni özellikler üzerinde çalışıyor. Özellikle, Spotify uyku zamanlayıcı tam size göre olabilir.

İlgili Yazı

İşler Kızışıyor: Apple ile Spotify Arasında Kavga Büyüyor

Spotify Android uygulamasında birçok yenilik!

Wong, Spotify programının kodlarına göz atarak uygulamanın yayınlayabileceği yeni özellikleri gün yüzüne çıkardı. Wong’un bulduğu söz konusu özellikler şimdilik yalnızca Android programının kodlarında gözüküyor. Peki, gelmesi umulan Spotify yeni özellikleri neler?

Bulunan özelliklerden ilki, Kullanıcının belirlediği süre boyunca bir parça ya da oynatma listesi çalınması ve sonrasında kendiliğinden durmasını sağlayan uyku zamanlayıcı özelliği. Sizde uyumaya alışırken müzik dinleyenlerdenseniz Spotify uyku zamanlayıcı kesinlikle ilginizi çekecektir.

spotify-onemli-yenilikler-getirecek-2-bir-portal-min

Wong ayrıca söz konusu uygulamada arkadaşlarla bağlantı kurma üzerine bir özellik daha buldu. Beğendiğiniz şarkıları kolayca arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz için şarkıya özel bir kod bulunacak. Bunu arkadaşınızın telefonundan okuttuğunuzda şarkı arkadaşınızın telefonunda otomatik olarak çalmaya başlayacak.

İlgili Yazı

Spotify’a Alternatif Olabilecek En İyi 5 Uygulama

Wong’un bulduğu özelliklerden bir diğeri de Waze ve Google Haritalar uygulamalarının Spotify ile entegrasyonu üzerine.

Bu özelliklerin Android uygulamasına ne zaman ya da nasıl dahil olacağı henüz belli değil. Ayrıca söz konusu yeniliklerin iOS platformuna çıkıp çıkmayacağı da belirsizliğini koruyor.

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen