İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Tasarım
  3. Spotify özelliği yayınlanmadan ortaya çıktı

Spotify özelliği yayınlanmadan ortaya çıktı

spotify-ozelligi-yayinlanmadan-ortaya-cikti-2

En son “Car Thing” donanımıyla gündeme gelen Spotify, resmi olarak tanıtmadığı ancak kodlarla arası iyi olan meraklı bir geliştirici tarafından “Sosyal Dinleme” özelliği keşfedildi.

İlgili Yazı

Spotify’a Alternatif Olabilecek En İyi 5 Uygulama

spotify-ozelligi-yayinlanmadan-ortaya-cikti

Spotify Sosyal Dinleme özelliği keşfedildi

Sürekli yenilikler peşinde koşan online müzik alanının lideri konumunda bulunan Spotify, bu sefer karşımıza Sosyal Dinleme özelliğiyle çıktı. Meraklı geliştirici Jane Manchun Wong tarafından keşfedilen özellik, çok sayıda arkadaşın aynı müziği birlikte dinlemesini sağlıyor. Herkes kendi cihazından bağlanıp anlık olarak liste oluşturup, müzik ekleyip dinleyebiliyor. Bağlanan kişileri profil görselleriyle birlikte görüntülediğiniz uygulama, bilhassa yakın arkadaşları ve genç çiftleri mutlu edecek gibi gözüküyor.

Arkadaş ortamlarında, çok sayıda insanın müzik çalmak istediği veya en azından çalma sırasına şarkı ekleyebileceği bu özellikle bir başkasının listesini kullanma veya herkesin kendi cihaz yada hesabını kullanma derdi ortadan kayboluyor. Bluetooth hoparlör veya Wi-Fi üzerinden müzik çalmaya başladığınızda uygulama Sosyal Dinleme ile bağlı ve listede gözüken kullanıcıları listeliyor ve karışıklık olmadan liste oluşturulabiliyor.

Bu yeni özellik şu an için sadece Android platformunda test edilebiliyor. iOS platformuna ne zaman geleceği henüz belli değil.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen