Sol Yanım 5. yeni bölüm fotoğraflarıSol Yanım 5. yeni bölüm fotoğrafları

Star’ın sevilen dizisi Sol Yanım, perşembe günleri izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman gibi önemli isimlerin yer aldığı Sol Yanım’ın yeni bölüm fotoğrafları yayınlandı.

Star’ın sevilen dizisi Sol Yanım, perşembe günleri izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Dizinin başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman gibi önemli isimlerin yer alıyor.
Sol Yanım’ın 5. bölümünde Serra ve Selim aşkı uzun soluklu olabilecek mi? Biricik, ikilinin mutluluğuna izin verecek mi? Burak’ın başına bela açan Barbar, Selim’e nasıl tepki gösterecek? Asena ve İhsan’ın evliliği tehlikede mi? Biricik, Asena’nın hayatına darbe vuracak mı?
Selim ve Serra’nın sürpriz ilişkisi okulun gündemini meşgul ederken; çiçeği burnunda aşıklar şehirde romantik anlar geçirir. Serra, duygularını ilk defa itiraf ederken, aşk sarhoşluğuna kapılan Selim ise öfkesinden arınmış ve etrafına neşe saçmaktadır. Serra ve Selim’in ilişkisini hazmedemeyen Biricik, Serra’yı Selim konusunda uyarır.
Barbar, Serra’nın sevgilisini görmek için okula kadar gelir. Nazlım ise Kuzey Üniversitesi’nde yeni görevine başlar. Okulda sular durulmazken; Kutlusay Malikanesi’nde de işler karışır. Asena, İhsan’ın konuştuğu gizemli kişiyi bulmak için harekete geçer. İhsan ve Selim arasındaysa yeni bir tartışma baş gösterir. Biricik, Serra ile konuşmasından sonuç alamayınca ikinci planını devreye sokar.
Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Sol Yanım’ın yönetmenliğini Serdar Gözelekli üstlenirken, senaryosunu Melis Civelek kaleme alıyor.
Sol Yanım’ın 5. bölümü saat 20.00’de Star’da ekrana gelecek. 
SOL YANIM 5. BÖLÜM FRAGMANI (TIKLA İZLE)Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.