İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil Uygulama
  3. Snapchata İlgi Çekici Birçok Yeni Özellik Geliyor

Snapchata İlgi Çekici Birçok Yeni Özellik Geliyor

Instagram ve Facebook’a hikayeler özelliğinin gelmesiyle sektörün biraz gerisinde kalan Snapchat, bu vaziyeti tersine döndürmeye hazırlanıyor. Uygulamaya belgesel, komedi ve gençlik dizileri gibi Snapchat’e özel seriler gelecek.
Snap Inc, geçtiğimiz gün düzenlenen Snap Partner Summit etkinliğinde platforma eklenecek birkaç yeni özellikten bahsetti. Şirket, Snapchat’e Snap Originals adı altında belgesel, komedi, korku ve aşk konulu yeni seriler getirmeyi planlıyor. Bahsedilen diğer özellikler ise Snap Games ve yeni efektler.

Snapchat ekibi ‘arkadaşlık yalnızca günlük konuşmalardan ibaret değil’ diyor ve Snap Games’i tanıtıyor. Oyunlar, sohbet içinden başlatılabilecek ve dostlarınızla beraber birlikte oynayabileceksiniz. Bu özellik ilk sırada 6 oyunla geliyor: Bitmoji Party, Tiny Royale, Snake Squad, C.A.T.S. Drift Race, Zombie Rescue Squad ve Alphabear Hustle.

Snap Originals’a gelecek olursak bu özellik aynı hikayeler özelliği gibi tam ekran bir biçimde komedi, drama, belgesel ya da korku gibi yeni serileri izlemenize imkân tanıyacak. Şu an için açıklanan Snapchat’e özel 10 seri var yalnız daha çoğunun yolda olduğu söyleniyor. Snapchat bütün bunların yanı sıra efektleri de es geçmedi ve birkaç geliştirme yaptı. Kullanıcılar artık eşyaları ve müzikleri taratıp Amazon ve Shazam’da aratabilecek.

İlgili Yazı

Youtuber Pewdiepie , saatte ne kadar kazandığını açıkladı

Snapchat’in geliştirici kiti Snap Kit’e de geliştirmeler gelecek. Snapchat, Kullanıcıların Snapchat kamerasından çektiği hikayeleri diğer programların hikaye özelliği ile paylaşabileceği App Stories özelliğini de duyurdu.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen